Serwer
kasa fiskalna

Co jest nieodzowne do prowadzenia sklepu on line (przybory, programy, umowy itp.)

Gdy zamierzasz założyć własny sklep internetowy – ów wpis powinien Cię zaciekawić. Na starcie e-sklepu powinniśmy pomyśleć o kilku ważnych formalnościach, przyrządach jak też programach.
serwer
Bloger: Iomega
Zaczerpnięte z: Iomega

Współczesna nowoczesność – szybkie tempo zmian może wydawać się czasami meczące, niemniej jest nieuchronne

Żyjemy w epoce, kiedy to technologia rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Nierzadko możemy mieć wrażenie że sami nie nadążamy za innowacjami, które występują na rynku. Zwykle kupując jakiś telewizor czy laptop myślimy, że kupiliśmy ten najlepszy, jednak po miesiącu okazuje się, że powstały już modele jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie, które dzięki swojej innowacyjności mogą zdziałać więcej niż moglibyśmy się spodziewać. Nie warto więc liczyć na to, że jesteśmy posiadaczami najlepszego sprzętu, ponieważ w dobie ciągłych zmian nie jest to chyba realne. Coś co dziś może wydawać się dużym osiągnięciem, już jutro może zostać wyparte przez coś nowego - warto starać się mimo wszystko być na bieżąco.
serwer
Bloger: Linux Screenshots
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Praktyczny fortel na połączenie komputerów w jedną sieć w przedsiębiorstwie

Dzisiaj prawie każde przedsiębiorstwo funkcjonujące w sieci ma co najmniej stronę internetową czy choć jeden adres mailowy. Często przedsiębiorstwa dysponują własną wewnętrzną siecią. Żeby jednostka zdołała istnieć w sieci konieczne jest wyposażenie takie jak serwery i oprogramowanie a poza tym nieodzowny jest człowiek który będzie umiał całość obsługiwać. Zatem trzeba zaangażować informatyka. Dla serwera konieczne jest także pomieszczenie. Serwer albowiem to nic innego jak komputer który łączy pozostałe w całość. Lecz niewielkie przedsiębiorstwa nie zawsze stać na takie wydatki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.