Kierowca
drogeria
Bloger: halfrain
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak nie dać się oszukać kupując kilkuletnie auto

Nie należy do tajemnic fakt, że dilerzy samochodowi posługują się wieloma brudnymi sztuczkami, aby jak najlepiej sprzedać towar.
mechanik samochodowy

Co uczynić kiedy potrzebujesz palącej pomocy drogowej?

Wszelki kierowca doskonale wie, że na drodze zdołają stać się rozmaite rzeczy. Niekiedy są to poważniejsze przypadki, czasami małe usterki, takie jak na przykład złapanie gumy, często zdarza się również brak paliwa. Na takie sytuacje bezsprzecznie należy być poprawnie przygotowanym, przykładowo wolno wozić ze sobą rezerwowe koło do samochodu.
Opony
Bloger: EveryCarListed P
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Drogi kierowco, bo właśnie taki jesteś - rozsądny. Nie zapomnij o wymianie opon.

Wiosna to silnie wyczekiwany przez nas okres. Toteż zwykle już z daleka jej wypatrujemy. Jest to także czas, kiedy musimy zadbać o nasze auto i pomyśleć o zamianie ogumienia. Nie odkładajmy tego na ostatnią chwilę, ponieważ będzie nam się po prostu źle jeździć i możemy doprowadzić do wypadku.
transport
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Globalny przewóz towarów - wyzwanie czy standardowa działalność? Jak uprościć sobie spedycję?

Wyobraźmy sobie podobną sytuację: producent zrobił dla naszej firmy asortyment, ale wspólne relacje z nim zezwalają tylko na zlecenie przewozowe na warunkach transportu FOB, także odpowiedzialność za wszystek spedycji od załadunku na statek schodzi na nas. Jak zminimalizować koszty i jak optymalnie dostarczyć ładunek do kraju?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.