Gadżety
Kable do komputera
Bloger: srbichara
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Czas zmienić sprzęt komputerowy na nowy.

Wciąż wyższe wymagania sprzętowe stawiane przez producentów programów i gier oraz spadające ceny, powodują w użytkownikach szybsze bicie serca. Każdy czas jest dobry na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.
płyta główna komputera
Bloger: Gareth Halfacree
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Branża elektroniczna przechodzi metamorfozę w ekspresowym tempie.

W rzeczywistości, jeżeli nie jesteśmy na bieżąco z jakimiś nowinkami technologicznymi, to prędko możemy wylecieć z tej dziedziny. Jeśli decydujemy się na nabycie nowego komputera, to powinniśmy brać pod uwagę, że będziemy musieli opanować nowe nawyki. Dlatego też niektóre osoby kupują mimo wszystko używane komputery. Oczywiście powinno się patrzeć na wszystkie pozostałe parametry, na przykład takie jak karta dźwiękowa, pamięć RAM, oraz wiele innych. Istnieje mimo wszystko bardzo dużo przedsiębiorstw, które działają na całą Polskę, jakie bez problemów wymieniają takie używane komputery i za niedużą dopłatą oferują nowszy typ.
smartfon
Bloger: Sham Hardy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie szukać odpowiedniego smartfona dla siebie?

Liczba dostępnych rodzajów smartfonów i innych gadżetów elektronicznych jest w stanie przyprawiać o ból głowy. Przypomina to klęskę urodzaju - zakres wyboru jest tak wielki, że nieraz ciężko wybrać coś dla siebie. Z drugiej jednak strony, to dzięki takiemu bogactwu wyboru, przy odrobinie wysiłku możemy znaleźć odpowiedni gadżet skrojony pod nasze potrzeby.
dron
Bloger: DFShutterbug
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak supernowoczesne gadżety zmieniają nasze zwyczajne życie we wspaniałą przygodę

Kiedy mamy na uwadze nowoczesne gadżety, to przeważnie myślimy o małych rzeczach, które upraszczają nam wykonywanie zwykłych i zupełnie prozaicznych czynności. Gospodyni chce wyposażyć swoją kuchnię w naprawdę przydatne młynki, ekspresy lub inne, ale i małe urządzenia.
telefon
Bloger: Vernon Chan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Konieczne żeby telefon komórkowy długo z nami wytrzymał, zadbajmy więc o dobre zabezpieczenie

Komórki w dzisiejszych czasach ma każdy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że te telefony są o niebo delikatniejsze aniżeli te, które mieliśmy dawniej. Dawniej jak telefon nam wypadł z ręki, to podnosiło się go i ruszaliśmy dalej. Obecnie zazwyczaj musimy wymieniać na nowy.
tablet marki samsung
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Jaki tablet lub aparat kupić?

Kiedy zbliża się czas letnich urlopów warto pomyśleć o gadżetach, jakie są w stanie okazać się nieodzowne w długiej podróży jak i na samym punkcie docelowym naszej wycieczki, gdy chcemy na zdjęciach uwiecznić cudowne momenty naszego wolnego czasu. Gadżetami, które absolutnie muszą znaleźć się w naszym niezbędniku są na pewno tablet jak i mały i poręczny aparat fotograficzny.
licznik wagi
Bloger: Dominic Melton
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Postęp w technice w pomiarach, czyli co obecnie można kupić

Wielki postęp w technice sprawił, że aktualnie trafić można na naprawdę różnorodne gadżety. Przy czym nie wszystkie z nich to smartfony, które sprawiają, że z pomocą telefonu możemy również robić fotografie, słuchać muzyki czy sprawdzać pocztę elektroniczną. Wiele z nich usprawnia po prostu zwykłe funkcjonowanie. Wśród tych, które znalazły zastosowanie w określonych zawodach, znajduje się waga elektroniczna oraz siłomierz.
kamerka go pro
Bloger: Creative Tools
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowości techniczne – czyli jakie urządzenia warto znać?

Wśród ludzi można wyróżnić tych, którzy uwielbiają różnego typu gadżety i nowinki techniczne oraz takich, którzy nie mają zielonego pojęcia jak obsługiwać nawet prosty smartfon, czy aparat fotograficzny. Pierwsi, nieustannie czekają na nowe produkty, dzięki którym będą mogli uczestniczyć w ciekawych projektach, wzbogacać swoją wyobraźnie i zwiększać kreatywność. Co aktualnie cieszy się sporą popularnością pod tym względem?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.