Internet
laptop
Bloger: Serge Kij
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy wszystkim recenzjom zamieszczanym w sieci powinniśmy wierzyć?

Współcześnie nasze decyzje w bardzo wielkim stopniu zależą od treści, jakie docierają do nas poprzez internet. Niejednokrotnie zdarza się, iż zanim udamy się do teatru lub nawet na zakupy, poznajemy wcześniej bardzo szczegółowo różnorakie komentarze lub recenzje w internecie dotyczące danych produktów czy usług. Czy jednak zawsze są one wiarygodne? I czy powinniśmy się nimi sugerować?
internet, komputer
Bloger: Luebke
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowoczesne opcje i trendy technologiczne

Dzisiejszy świat pędzi naprzód z ogromną szybkością. Trudno się połapać w tym, co jest nowe, a co już pozostało w tyle. Niezbędne są faktycznie nowoczesne rozwiązania, by zainteresować nimi ludzi.
VOIP
Bloger: Hades2k
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak kupić dla faceta rewelacyjny prezent i w ten sposób sprawić mu wielką niespodziankę

Kiedy zbliżają się urodziny męża, to wtenczas chyba każda małżonka zastanawia się, jaki upominek wypada ofiarować prawdziwemu mężczyźnie. Zważywszy na liczbę podpowiedzi, którymi dzielą się internauci, należałoby powiedzieć, że wspomniana kwestia staje się dla pań źródłem sporych dylematów: kupić bon podarunkowy czy zamówić przelot motolotnią nad piękną podgórską okolicą. Tak tuzinkowe podarunki, jak sportowe albo nawet narciarskie rękawiczki wzbudzają uśmiech politowania na twarzach męskich reprezentantów polskiego społeczeństwa.
Łącze internetowe

Dostęp do Internetu w Małopolsce.

Wg danych na koniec roku 2013 roku w Polsce dostęp do sieci ma jedynie 70% gospodarstw, pomimo iż obecnie praktycznie nie ma już miasta bez dostępu do sieci. Bez względu na to czy mówimy o większych miastach jak Gliwice czy małych miejscowościach jak gmina Myślenice, wszędzie znajdziemy przynajmniej kilka firm, które chętnie zagwarantują nam łącze internetowe.
Caddilac
Bloger: That Hartford Guy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Szukamy ładnego samochodu na swoje wesele i ślub

Rozglądamy się za solidnym autem na swoje święto, tzn. ślub i zabawę weselną - no i dobrze, bo przecież transport w tym bardzo istotnym dniu musi być odświętny. Trudno myśleć, iż nawet para, gdzie żaden z przyszłych współmałżonków nie interesuje się samochodami, będzie najzwyczajniej w świecie mogła przyjąć do wiadomości to, że auto będzie takie jak wszystkie. I nie chodzi tylko o odświętne udekorowanie! Należy również zwrócić własną uwagę na rodzaj samochodu.
Internet
Bloger: Patrick Bombaert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowe media – korzyści, lecz i zagrożenie. Co należy zaaprobować, a przed czym trzeba przestrzec?

O wspólnej sieci internetowej, rozwoju nowych technologii czy zupełnie nowych mediach często mówi się w sposób dwoisty. Są osoby, które nie mogą funkcjonować bez tego typu mediów, przeważnie to osobą młodsze, lecz nie tylko, po innej natomiast stronie są ludzie, dla których taka forma spędzania czasu jest obca. Jak nietrudno zgadnąć wśród tych osób są osoby starsze. Nie mieli oni nigdy do czynienia z komputerami czy internetem, więc krytykują to zjawisko całkowicie. To oczywiście niedobre podejście, tak samo jak bezsensownie jest uzależniać się od neta, a tak właśnie mają młode osoby. Czy istnieje więc zloty środek?
kupon google adwords
Bloger: Lies Thru a Lens
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kampanie przygotowywane przez speców od google adwords

Google adwords jest stroną Internetową, lub inaczej usługą internetową, przy wykorzystaniu której projektanci reklam mają możliwość do tego, żeby zamieszczać projektowane przez siebie filmiki reklamowe i załatwiać sobie wystarczającą liczbę kliknięć reklam przez siebie zmontowanych.
zakupy online
Bloger: Jorge Franganillo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zakupy w sklepach internetowych- idealne rozwiązanie zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet

W dzisiejszych czasach coraz chętniej wykonujemy różnego rodzaju zakupy w sklepach on-line. Z pewnością najczęściej kupowana jest odzież jak również obuwie. Odzieżowe zakupy w sieci to głównie domena kobiet, jednak panowie także coraz chętniej robią zakupy odzieżowe w internecie.
chmura
Bloger: Chris Potter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowoczesne technologie potrzebne w firmie

Jeśli chcemy, żeby nasze przedsiębiorstwo było uważane za profesjonalne trzeba zdobyć odpowiednie narzędzia. Warto żebyśmy wybierali możliwości, jakie daje nam obecna technologia. Jeżeli chodzi o przechowywanie różnego typu danych, to nie trzyma się ich już na laptopach teraz mamy możliwość przechowywania wszystkiego w chmurze.
przykładowy sklep internetowy
Bloger: John Karakatsanis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na jakie rzeczy zwrócić uwagę otwierając własny sklep w sieci? Do kogo można zwrócić się o pomoc?

Sporo osób, jakie otwierają własny biznes zaczyna najpierw od sklepu w internecie. Jest to o tyle tańsze, iż nie trzeba wydawać pieniędzy na płacenie za wynajem lokalu w odpowiednim miejscu. Natomiast do tego typu kwestii należy podejść bardzo poważnie oraz w sposób profesjonalny. Do kogo warto zwrócić się w tej sprawie? Na co zwrócić uwagę?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.