Komputery
internet
Bloger: Cory M. Grenier
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Routery bezprzewodowe

Rosnąca ilość mobilnych tabletów oraz komputerów powoduje, że coraz częściej pojawia się potrzeba uruchomienia w biurze albo domu bezprzewodowego routera. Te sprzętu są niewielkich rozmiarów, przyłącza się do nich zewnętrzne łącze internetowe i po odpowiedniej konfiguracji można zacząć korzystać z większej liczby sprzętów.
płyta główna komputera
Bloger: Gareth Halfacree
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Branża elektroniczna przechodzi metamorfozę w ekspresowym tempie.

Tak naprawdę, jeśli nie nadążamy z jakimiś newsami technologicznymi, to bardzo szybko możemy wypaść z tej branży. Jeżeli decydujemy się na zakup nieużywanego sprzętu, to powinniśmy brać pod uwagę, iż będziemy musieli uczyć się nowego oprogramowania. Dlatego też niektóre osoby kupują mimo wszystko używane komputery. Oczywiście należy brać pod uwagę wszelkie inne parametry, na przykład takie jak karta graficzna, pamięć RAM, oraz wiele innych. Istnieje jednak wiele przedsiębiorstw, jakie działają na terenie całego kraju, jakie chętnie zabierają takie używane komputery i za niewielką dopłatą proponują nowszy model.
praca przy komputerze
Bloger: Intel Free Press
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Informatyczne bezpieczeństwo w firmach, czyli w jaki sposób zagwarantować nieprzerwane funkcjonowanie infrastruktury informatycznej

Dzisiaj mało która firma może sobie poradzić bez komputera. Nawet przy niewielkich, kilkuosobowych firmach duża część pracowników ma jakieś komputery czy laptopy, na jakich realizuje swój zakres obowiązków. W firmach większych sprzętu będzie dużo więcej, oprócz tego mogą się pojawić urządzenia do sieci, czy serwery na oprogramowanie firmowe.
Acer Aspire Predator AG7750
Bloger: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl

Komputer w każdym domu

W związku z rozwojem technologiiniemalżemomentalniestaliśmy sięświadkaminiezwykłego przełomu. Wczorajwystarczała nam maszyna do pisania, a drugiego dnia obsługiwaliśmy komputery.
Nowa seria komputerów przenośnych firmy Samsung
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung

Trójmiejskie oferty naprawy laptopów na świetnym poziomie

Zemsta rzeczy martwych i nieciekawe niespodzianki natury technicznej – chyba wszyscy to znamy. Na pewno wielokrotnie zetknęli się Państwo ze źle funkcjonującym sprzętem, który akurat w danym momencie odmówił współpracy. Wskazane jest wtedy mieć do dyspozycji profesjonalną pomoc, która jest niezbędna.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych
Bloger: Verbatim
Zaczerpnięte z: Verbatim

Nowe wcielenie Twojego sprzętu czyli dobieramy obudowy do komputera

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu ofiaruje się zdecydowanie zbyt uwagi. Lecz jakość wykonania a także stosowny dobór materiałów pełni nie mniejsze znaczenie niż szata zewnętrzna lub parametry komputera. Warunkują one przecież nie tylko dobrą wentylację czy cichą pracę komputera lecz także sam komfort użytkowania naszej “maszyny”.
Toshiba STOR.E STELL S i STOR.E ALU 2S
Bloger: Toshiba
Zaczerpnięte z: Toshiba

Szczecin najlepszym miastem na zakupy dla wszystkich miłośników interesujących gadżetów elektronicznych

Elektronika otworzyła przed dzisiejszym człowiekiem sporo ciekawych możliwości. Nie należy się wobec tego dziwić, że dużo osób jest jej ogromnymi fanami oraz stara się podążać za pojawiającymi się dziś na rynku nowinkami, które zazwyczaj wzbudzają dosyć duże poruszenie. Szczecin, jako jedno z większych miast Polski oferuje zróżnicowany asortyment podobnych gadżetów, jako że popyt na nie jest naprawdę duży.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.