Komputery
internet
Bloger: Cory M. Grenier
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Routery bezprzewodowe

Rosnąca ilość mobilnych tabletów oraz komputerów powoduje, że coraz częściej występuje potrzeba uruchomienia w domu czy biurze bezprzewodowego routera. Urządzenia te mają niewielkie rozmiary, podłącza się do nich zewnętrzne łącze internetowe i po odpowiedniej konfiguracji można zacząć korzystać z większej liczby urządzeń.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych
Bloger: Verbatim
Zaczerpnięte z: Verbatim

Nowe wcielenie Twojego sprzętu czyli dobieramy obudowy do komputera

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu poświęca się przeważnie za mało uwagi. Lecz jakość wykonania i właściwy dobór materiałów odgrywa nie mniejsze znaczenie niż sylwetka czy parametry komputera. Warunkują one bowiem nie tylko dobrą wentylację lub wyciszenie komputera ale również sam komfort użytkowania naszej “maszyny”.
praca przy komputerze
Bloger: Intel Free Press
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Informatyczne bezpieczeństwo w firmach, czyli w jaki sposób zagwarantować nieprzerwane funkcjonowanie infrastruktury informatycznej

Obecnie niewiele firm może sobie poradzić bez komputerów. Nawet w przypadku niewielkich, kilkuosobowych firm duża część pracowników posiada swoje komputery czy laptopy, na których realizuje swój zakres obowiązków. W dużych firmach sprzętu będzie dużo więcej, poza tym mogą się pojawić urządzenia do sieci, czy serwery na oprogramowanie firmowe.
gra na Xboxie
Bloger: The Bakken Museum
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie są zastosowania sprzętu komputerowego we współczesnym świecie?

Komputery są z nami w codziennym życiu. Częstokroć nawet nie nazywane są komputerami, jednak - jak mówił Szekspir - nie miano jest istotne a to, co się pod nim kryje. W zastosowaniach biznesowych zazwyczaj stosuje się komputery biurkowe, na przykład Asus, jednak coraz to popularniejsze stają się również laptopy.
samochód
Bloger: Calvad.pl
Zaczerpnięte z: Calvad.pl

Parę porad odnośnie bezpieczeństwa naszych komputerów

komputery są sprzętami podobnymi, jak każdy inny sprzęt. Aby dobrze działały, należy się o nie odpowiednio zatroszczyć.


Parę porad odnośnie bezpieczeństwa naszych komputerów

Chodzi tutaj o przecieranie za pomocą szmatki monitora czy o utrzymanie ostrożności z różnego typu płynami przy klawiaturze.
laptopy
Bloger: mobilyazilar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sprzęty komputerowe, które cenią dzisiaj także fachowcy

Zamawianie urządzeń w internecie staje się powoli codziennością. Niegdyś konsumenci woleli absolutnie stawiać na sprzęty ze sklepów stacjonarnych. Wtedy byli pewni tego, że są na tyle funkcjonalne, że ich opis zgadza się z informacjami przekazanymi przez firmę.
Nowa seria komputerów przenośnych firmy Samsung
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung

Trójmiejskie oferty naprawy laptopów na świetnym poziomie

Zemsta rzeczy martwych oraz niemiłe niespodzianki natury technicznej – wydaje się, że każdy z nas to zna. Z pewnością niejednokrotnie zetknęli się Państwo ze źle funkcjonującym sprzętem, który akurat w pełnym napięcia momencie odmówił współpracy. Wskazane jest wówczas w zanadrzu mieć profesjonalną pomoc, która jest niezawodna.

Czy laptopy zawsze będą niezawodnymi narzędziami jest najlepszym narzędziem pracy

Powszechnie wiadomo, że nasze komputery są przez nas wykorzystywane wybitnie po wielokroć do naszej pracy. Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że znaczna część naszego społeczeństwa niewątpliwie nie wyobraża sobie już normalnego funkcjonowania bez niezwykle dużego wsparcia, jakie daje nam nasz system informatyczny.
płyta główna komputera
Bloger: Gareth Halfacree
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Branża elektroniczna przechodzi metamorfozę w ekspresowym tempie.

W rzeczywistości, jeżeli nie jesteśmy na bieżąco z jakimiś nowinkami technologicznymi, to prędko możemy wylecieć z tej dziedziny. Jeśli decydujemy się na nabycie nowego komputera, to powinniśmy brać pod uwagę, że będziemy musieli opanować nowe nawyki. Dlatego też niektóre osoby kupują mimo wszystko używane komputery. Oczywiście powinno się patrzeć na wszystkie pozostałe parametry, na przykład takie jak karta dźwiękowa, pamięć RAM, oraz wiele innych. Istnieje mimo wszystko bardzo dużo przedsiębiorstw, które działają na całą Polskę, jakie bez problemów wymieniają takie używane komputery i za niedużą dopłatą oferują nowszy typ.
Toshiba STOR.E STELL S i STOR.E ALU 2S
Bloger: Toshiba
Zaczerpnięte z: Toshiba

Szczecin najlepszym miastem na zakupy dla wszystkich miłośników interesujących gadżetów elektronicznych

Elektronika otworzyła przed dzisiejszym człowiekiem sporo ciekawych możliwości. Nie można się z tego względu dziwić, że dużo osób jest jej ogromnymi fanami oraz stara się podążać za pojawiającymi się dzisiaj na rynku nowinkami, które przeważnie wzbudzają faktycznie duże poruszenie. Szczecin, jako jedno z większych miast Polski oferuje bogaty wybór podobnych gadżetów, jako że popyt na nie jest faktycznie ogromny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.