Konsola
playstation
Bloger: Fernando L
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Mirror's edge 2

Granie w gry to obecnie prawie że norma dla większości osób. Mimo to podjęcie decyzji co do sprawy w co grać potrafi czasem stanowić nie lada wyzwanie. Kwestia staje się jeszcze bardziej kłopotliwa, jeśli do naprawdę nadzwyczajnej ilości gier doliczyć możliwe urządzenia przeznaczone dla graczy. Konsole , takie jak Playstation 4 czy również raczej normalne komputery stacjonarne?
technologie
Bloger: H Sterling Cross
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wysokiej klasy technologie komputerowe

Obecnie większej części ludzi niełatwo byłoby sobie wyobrazić codzienność bez innowacyjnych urządzeń. Współczesność w dużym stopniu oparta jest na stałych zmianach w budowie rozmaitych maszyn i przyrządów. W tym zestawie poczesne miejsce zajmują komputery i pochodne akcesoria. Używanie sieci WWW dla ogromnej ilości osób przeszło do codzienności.
grający w grę na playstation
Bloger: Vernon Chan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Morrowind w wersji sieciowej

Playstation 3 może dostarczyć dużo rozrywki bądź pozwolić się zrelaksować chociażby po wielu godzinach pracy oraz po szkole. Jak jednak wybrać naprawdę najnowsze gry na konsolę Playstation 3?
xbox i playstation na targach
Bloger: Gage Skidmore
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Te gry zarządzą już niebawem...

Lada moment sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed końcem grudnia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta świeczki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.