Obraz
filtry
Bloger: Formaster
Zaczerpnięte z: Formaster

Wizualizacje 3D - z całą pewnością jedna z najbardziej popularnych metod odwzorowywania obiektów

Słynne chińskie porzekadło mówi, iż jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słow. Obecnie, owa „maksyma” nabiera szczególnego znaczenia.


hasło

Dobry informatyk – kim jest i na co go stać.

W świadomości dużej części osób informatyk zajmujący się programowaniem to rodzaj człowieka, która nie utrzymuje kontaktu z ludźmi, nie dba o swój wygląd i zarabia bardzo dużo pieniędzy.
dron
Bloger: Dave Lauretti
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Urządzenia video do zadań specjalnych- zadziwiające funkcjonalności

Zbliża się sezon zimowy. W miejscowościach górskich inicjowane są sezonowe interesy związane ze sportami zimowymi. Na przyjęcie gości przygotowują się także właściciele hoteli. Warto też przed wyjazdem na przerwę świąteczną przygotować się osobiście. Gdy mamy zamiar wybrać się na narty trzeba wcześniej zatroszczyć się o ich prawidłową konserwację, regulację wiązań i przegląd butów do nart - szczególnie jeśli jedzie z nami dziecko. Wiemy że dzieci rosną błyskawicznie i w zeszłoroczne buty mogą się nie zmieścić.
projektor
Bloger: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl

Należy się zaopatrzyć w różne sprzęty

Jeżeli prowadzimy przedsiębiorstwo, to musimy liczyć się z tym, iż przynajmniej czasami będziemy chcieli własnym współpracownikom udowodnić coś za pomocą slajdów. Wtenczas wspaniale zrobimy, kiedy uzbroimy się w specjalistyczny projektor, który zezwoli nam pokazywać dany przekaz na większym ekranie, albo białej ścianie, dzięki czemu za jednym razem sporo osób będzie mogło go przejrzeć. Dodatkowo także powinniśmy być przyszykowani na to, żeby skleić jakąś część jeśli nam się ułamie, a do tego niezbędny jest dobry klej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.