Obraz
projektor
Bloger: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl

Należy się zaopatrzyć w różne sprzęty

Kiedy posiadamy przedsiębiorstwo, to należy liczyć się z tym, że przynajmniej od czasu do czasu będziemy pragnęli swoim podwładnym pokazać coś za pomocą slajdów. Wtedy najlepiej robimy, kiedy zaopatrzymy się w specjalistyczny projektor, który zezwoli nam pokazywać konkretny przekaz na znaczniejszym ekranie, lub białej ścianie, przez co za jednym razem sporo osób będzie mogło go zobaczyć. Na dodatek też musimy być przyszykowani na to, aby skleić jakąś część jeżeli nam się ułamie, a do tego niezbędny jest odpowiedni klej.
dron
Bloger: Dave Lauretti
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Urządzenia video do zadań specjalnych- zadziwiające funkcjonalności

Nadchodzi zima. W miejscowościach górskich inicjowane są sezonowe interesy mające związek ze sportami zimowymi. Na przyjęcie gości przygotowują się również właściciele pensjonatów. Warto również przed wyjazdem na urlop w zimie przygotować się nam samym. Kiedy wybieramy się na narty musimy wcześniej zatroszczyć się o ich prawidłową konserwację, regulację wiązań i przegląd butów narciarskich - zwłaszcza jeżeli jedzie z nami mały człowiek. Wiadomo że dzieci rosną prędko i w zeszłoroczne buty mogą się nie zmieścić.
filtry
Bloger: Formaster
Zaczerpnięte z: Formaster

Wizualizacje 3D - z całą pewnością jedna z najbardziej popularnych metod odwzorowywania obiektów

Słynne chińskie przysłowie głosi, iż jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słow. Obecnie, rzeczona „maksyma” nabiera wyjatkowego znaczenia.


Sporty wodne
Bloger: chris walker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozbudowane zastosowanie akcesoriów sportowych

Kamera gopro black odróżnia się na tle innych propozycji urządzeń nagrywających na rynku dużymi możliwościami jej montowania. Duża liczba elementów konstrukcyjnych, jakie pozwalają na niesamowicie przyczepne przytwierdzanie kamery, między innymi na kask, imponuje w znacznym stopniu. Przygotowany na każdą ewentualność producent zatroszczył się nawet o najdrobniejszy detal. Dając wyraz swemu zaangażowaniu firma gopro stale poddaje analizie zapotrzebowanie na jeszcze bardziej udoskonalone sprzęty wśród użytkowników.
kamery przemysłowe

zakres wykorzystywania kamer przemysłowych

Kamery przemysłowe robione są w rozmaitych obudowach. Wyznacza to zasięg ich wykorzystywania. Kamery wewnętrzne nie są hermetyczne i mogą być wykorzystywane wyłącznie wewnątrz pomieszczenia. Kamery przemysłowe szczelne zewnętrzne, mają możliwość być wykorzystywane również wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Kamery przemysłowe zewnętrzne pracują bez problemu w każdych warunkach atmosferycznych.
hasło

Dobry informatyk – kim jest i na co go stać.

W wyobrażeniu dużej części osób informatyk zajmujący się programowaniem to typ człowieka, która jest introwertykiem, nie dba o swój wygląd oraz zarabia bardzo dużo pieniędzy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.