Telewizja i Internet? Oczywiście!

Pamiętasz dawne czasy, gdy telewizor był czarno-biały, a Twój wybór oscylował wokół dwóch kanałów telewizyjnych? W zależności od tego, w jakim jesteś wieku pamiętasz to troszkę, bardzo lub zupełnie wcale. Większość nie ma co wspominać, gdyż to naprawdę odległe czasy. Jeszcze bardziej odległy był czas, kiedy na wsi był jeden telewizor, a wszyscy mieszkańcy zbierali się przykładowo u Sołtysa, żeby coś pooglądać. Kiedy to było? Zdaje się, jak gdyby przed wiekami. Teraz trudno to sobie wyobrazić, szczególnie, że wybór w zakresie ofert telewizji i internetu jest ogromny.


pilot celujący w nicość
Bloger: Rugby Streaming
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie dość, iż rośnie liczba gospodarstw domowych, w których dostępny jest Internet, to jednocześnie coraz więcej ludzi chce mieć jak największy wybór w zakresie telewizji cyfrowej. Konkurencja jest dość duża, ale to dobrze, ponieważ oferty różnorodnych firm stale się przebijają, a konsumenci dzięki temu dostają coraz bardziej atrakcyjne propozycje.

W wielkich miastach w najłatwiejszy sposób można znaleźć firmę, która zainstaluje u nas w domu dostęp do internetu i telewizję, nie musimy nawet wychodzić z domu. Przykładowo, gdy mieszkasz we Wrocławiu wystarczy w okno przeglądarki wpisać telewizja cyfrowa, by zaraz dostać szereg konkurencyjnych ofert lub zobaczyć tu www.moico.pl/oferta.html. Zresztą, żyjąc na wsi też jesteś w stanie to zrobić, nigdzie nie musisz się fatygować. Firmy toczą bój o każdego klienta, tak więc przedstawiciel danej firmy zadzwoni do Ciebie, a w razie gdybyś chciał inaczej przyjedzie pod wskazany adres i wyłoży ofertę od A do Z.

Internet, kabel
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu
Pamiętaj, bądź wymagający, dużo pytaj, szukaj nieścisłości w ofertach, pamiętaj, że na rynku jest wielka konkurencja i każda z firm będzie biła się o każdego abonenta. To nie są czasy, kiedy na rynku telekomunikacyjnym rządziła tylko jedna firma. Były przypadki, że jawnie „olewała” swoich klientów, gdyż wiedziała, że żadna konkurencja jej nie zagrozi.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.