Możliwości na ciekawą ulotkę, czyli co zrobić aby zyskać więcej zainteresowanych. Rozwiązania na dobrą ulotkę

Tworząc restaurację, klub fitness lub zwykły butik myślimy co uczynić, aby przyciągnąć jak największą liczbę zainteresowanych. Jest kilka sposobów na zwrócenie uwagi zainteresowanych. Jednym z nich są ulotki lub różne nadruk.
Często się myślimy jak zaprojektować ciekawą ulotkę, aby cieszyła oczy klientów. Jest to bardzo ważne, bo jak wiemy duża ilość z nas jest wzrokowcami i zapewne dobrze zaprojektowana oferta na kawałku papieru zapadnie im w pamięci. Weźmy pod uwagę, że w dzisiejszych czasach drukarnia bez problemu spełni nasze propozycje. Co więcej potrafi zaprojektować fantastyczną ulotkę w konkretny sposób.

Źródło informacji: http://www.sklepaaprint.com.pl/ulotki/falcowanie/falcowanie-w-z.html

Wspomnijmy, że ludzie systematycznie popełniają gafy techniczne lub (patrz www.ruszajwpolske.pl) merytoryczne. W jaki sposób możemy je dostrzec?. Z merytorycznych najczęściej chodzi o gafy językowe. wielokrotnie sam jak czytam ulotkę, widzę błąd to od razu nasuwa mi się myśl, że właściciel danej restauracji lub - ręczniki hotelowe białe sklepu przygotował to nieprzykładanie i nie przejmując się szczegółami. Z technicznych spraw to zwykle okropnie dobrana czcionka, niedobrze rozplanowany tekst, lub zła kolorystyka.
ulotka
Bloger: Toshiyuki IMAI
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Nie dziwmy się więc, dlaczego ludzie nie chcą czytać ulotek. Może po prostu należy sporadycznie brać je z powagą i napracować się przy ich rozplanowywaniu. poniektórzy najczęściej zlecają zrobienie reklamy komuś innemu i uważają, że jak nafaszerują wielką ilością informacji to będzie korzystnie, a kolorowe nadruki załatwią sprawę. Nic bardziej mylnego. Zauważmy ludzi odbierających ulotki, jeżeli w ogóle to uczynią. Spojrzą na nią przez ułamek sekundy i po prostu schowają do torebki lub kieszeni kurtki. Co więc sprawić? Najlepiej umieścić jakieś zabawne zdjęcie lub ciekawe hasło, który w szybki sposób dociera do odbiorcy.


Inne artykuły

Dlaczego Polacy tak lubią markety?

tesco
Polacy markety pokochali od „pierwszego wejrzenia”. Chodzenie do Tesco czy Carrefour-a nigdy nie było „obciachem”, zaś oferta gazetek z owych sklepów nierzadko jest pretekstem do rozmów w pracy czy wśród przyjaciół. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ wszyscy cenimy sobie jakość za rozsądną cenę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.