Świat nowych odkryć i nieznanych pojęć, świat błyskawicznych zmian. To nasz świat, przyzwyczailiśmy się do niego

Świat pełen jest znanych nam już pojęć i terminów, jednak obowiązujące trendy stale się zmieniają. Taki jest współczesny świat. Nie było tak zawsze. Dawniej kiedy świat rozwijał się wolniej, gdy pojawiające się pojęcia były dłużej obowiązujące,rzeczywistość była spokojniejsza, wydarzenia nie następowały po sobie tak błyskawicznie, jak dziś.
Co to oznacza dla ludzi współczesnych? Na pewno duży spokój, jednak żadnych nowości czy rewolucji. ?

Outsourcing IT
Bloger: Daniel X. O'Neil
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Z jednej strony mamy powody do radości, korzystając z nowych technologii czy biznesowych rozwiązań, jak service desk (-->więcej informacji o service desk) czy outsourcing it, nasze życie wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Jest dynamicznie, nowocześnie i naprawdę możemy wiele. Jednak są chwile kiedy pojawia się myśl radząc aby nad wszystkim zastanowić, która nas ostrzega i podpowiada, że być może trzeba z umiarem patrzeć na to wszystko. Jak najbardziej, umiar jest niezwykle potrzebny, żeby nie zwariować. Radość z posiadanych możliwości jest jak najbardziej wskazana, jednakże nie możemy popadać w skrajny optymizm.

www.pl.sii.eu - kliknij
Często tak jest, że pojawia się jakieś zjawisko, z czym nawet nie zdążymy się dokładnie zaznajomić,ponieważ zaraz pojawia się coś nowego i wypiera poprzednie. To nie pozwala na normalne przeanalizowanie danego zjawiska.Podobnie jest z nadmiarem informacji.Codziennie dostarczanych nam jest miliony newsów, których mimo szczerych chęci nie jesteśmy w stanie przyswoić. Przez to uciekają nam informacje naprawdę istotne i godne uwagi. Zadowalamy się zaś informacjami, które zupełnie nie są warte uwagi, jakimiś plotkami, które nie dość, że głupie, to jeszcze bezwartościowe.


Inne artykuły

Najwyższej jakości gadżety reklamowe z południa Polski

Jak skutecznie pozbyć się próchnicy?
Bloger: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu
Jeżeli chcemy sprzedawać cokolwiek, na pewno nie poradzimy sobie bez jakiejś reklamy. To właśnie za jej pośrednictwem informujemy przyszłego klienta o naszym towarze, o tym, dlaczego opłaca się go kupić.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.