Dlaczego warto inwestować w globalne certyfikaty?

Sektor kosmetyków w naszej ojczyźnie cały czas zwiększa się. Mimo wiadomości o kryzysie, ów dział gospodarki ma się dobrze. Może to troszkę dziwić, ponieważ akurat ten typ towarów zazwyczaj lokujemy jako ostatni na naszej liście zakupowej.
klik
Bloger: Lucas Hayas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Powodem tego jest przede wszystkim charakter tychże artykułów. Najczęściej tłumaczy się to pułapem rozwoju naszej gospodarki. Od dwudziestu pięciu lat tworzy się w naszej ojczyźnie od nowa klasa średnia. Jednym z przymiotów przynależności do tejże grupy społecznej jest troska o swój design, głównie przez ćwiczenia cielesne (coraz popularniejsze jest uprawianie sportów). Następnym, subtelniejszym sygnałem przynależenia do tej warstwy społeczeństwa może być używanie dobrej jakości produktów, również kosmetyków. Nie jest jednak prostym wyszukanie właściwego dla siebie artykułu. Nie musi on zresztą być jedynie znanej, zagranicznej marki. Coraz to więcej ojczystych produktów kosmetycznych może dziś zdecydowanie rywalizować z cudzoziemskimi gigantami.

Inne artykuły

Atrakcyjne cenowo szanse przeprowadzki firm we Wrocławiu

Pudełko
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/
Specjalna oferta na tanie przeprowadzki we Wrocławiu przygotowywana jest przez firmę zawsze indywidualnie. Przeprowadzki firm we Wrocławiu jak również samych firmowych biur zalicza się do niełatwych logistycznie czynności. Czymś, co utrudnia i stresuje jednocześnie może być niedługi czas realizacji przedsięwzięcia, dlatego tanie przeprowadzki we Wrocławiu są niesamowicie rozchwytywane przez większe firmy.


Żeby tak było wytwórca winien spełnić ogromnie rygorystyczne standardy jakości, na przykład normę ISO 22716 (polecana strona). Jest to europejski standard spełniający regulacje Parlamentu WE określające tak zwane dobre praktyki w wytwórczości kosmetyków. Standardy te wiążą zarówno dostarczycieli surowców potrzebnych do produkcji kosmetyków, wytwórców jak też ich dystrybutorów. Uzyskanie certyfikatu poprzedzone musi być odpowiednim instruktażem a także składającym się z wielu faz paroletnim auditingiem przeprowadzanym poprzez uprawnioną jednostkę certyfikacyjną.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.