Jak dopasować komputer do gier? sprawdź porady

Komputery podbiły naszą codzienność, służą nam już niemal w każdej płaszczyźnie życia. Towarzyszą zarówno podczas wykonywania czynności służbowych, ale często bywa tak, iż nie wyobrażamy sobie bez nich dodatkowo spędzania okresu wolnego od pracy. Służą do oglądania stron WWW, prowadzenia ewidencji, dodatkowo do celów rozrywkowych, włącznie z grami.

Komputery używane do pracy lub tylko do oglądania stron internetowych, czy prostych czynności, mogą być inne
granie na komputerach
Bloger: noderat
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu
niż komputery do gier. Współczesny świat gier komputerowych to zaawansowana grafika, której nie obsłuży prosty komputer, przystosowany na przykład do pracy w biurze. Ponadto komputer, jaki używany jest do gry z rozbudowaną fabułą i grafiką, wymaga zastosowania porządnych podzespołów np. www.pcstore.pl. Istnieją proste gry, które zapewne pójdą na laptopie określanym mianem klasy średniej, jednak już na poziomie odtwarzania gry można dostrzec, że detale w grach są trudniej uchwytne, rozgrywce brak jest płynności lub grafika nie prezentuje się zbyt dobrze. Rynek rozrywki rozwija się w bardzo szybkim tempie, więc nabycie komputera do gry, nawet z kapitalnym oprogramowaniem, będzie się wiązał z tym, że ten sprzęt za jakiś okres będzie miał problemy z grami, które będą bardziej rozbudowane plus będą wymagały lepszych parametrów sprzętowych.

W takich komputerach częstemu procesowi wymiany podlega przykładowo procesor, karta graficzna, pamięć RAM (random-access memory). Wymiany może też wymagać płyta główna. Aby zapewnić graczowi bezproblemową rozrywkę, musimy pamiętać przy wyborze komputera o tym, aby obudowa była duża i solidna, a sprzęt posiadał sprawne chłodzenie - (link tu...).


Inne artykuły

Te gry zarządzą już niebawem...

xbox i playstation na targach
Bloger: Gage Skidmore
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wkrótce sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed Bożym Narodzeniem, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.