Włączenie swojego domu do sieci gazowej - krok po kroku

Gaz ziemny jest aktualnie najtańszym paliwem do zasilania źródeł ciepła, tak więc włączenie domu do sieci gazowej jest rozwiązaniem oszczędnościowym i ogromnie wygodnym. Chcąc przyłączyć sieć gazową, na pewno musimy zorientować się, jak na przykład to uczynić i jakich formalności powinno się dopilnować. Wszystkie sprawy związane z przyłączem gazowym są regulowane poprzez prawo energetyczne.

przyłącze gazowe
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu
Chcąc przyłączyć sieć gazową do domu, trzeba skontaktować się z BOK, inaczej z Biurem Obsługi Klienta, które w naszym imieniu podejmie odpowiednie działania, prowadzące do zawarcia umowy o przyłącze gazowe - jeśli szukasz dostawcy sprawdź gen.com.pl. Naszym obowiązkiem jest złożenie odpowiedniego wniosku o nowiutkie przyłącze gazowe czy też rozbudowanie starego. Wniosek ten odnajdziemy na stronie internetowej BOK, zdołamy złożyć go osobiście czy wysłać pocztą. Wypełnienie wniosku nie jest skomplikowane. Wpisujemy w nich najważniejsze informacje, takie jak adres posiadłości, dane inwestora czy liczbę i typ odbiorników. We wniosku trzeba także wykazać, do jakich celów będzie wykorzystywany gaz. Nasz wniosek zostanie przeanalizowany w ciągu 30 dni, wówczas otrzymamy odpowiedź, czy został on przyjęty pozytywnie lub też negatywnie. Jeżeli dostaniemy pozytywne rozpatrzenie wniosku, wtenczas powinniśmy pamiętać, iż decyzja ta jest ważna tylko przez dwanaście miesięcy. W tym terminie należy więc zawrzeć umowę z dostawca gazu. Dostawcy gazu ziemnego posiadają dzisiaj przeróżne oferty i warunki umowy, w związku z tym pożądane byłoby pieczołowicie zaznajomić się i rozpatrzyć daną ofertę. Nie ograniczajmy się jedynie do jednej, odpowiednim pomysłem jest odnalezienie kilku rozlicznych ofert od dostawców gazu i porównanie ich ze sobą.


Inne artykuły

Intrygująca oraz rozległa propozycja usług firm sprzątających

firma
Bloger: Presidencia de la República Mexicana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Firmy sprzątające działają teraz na ogromnie okazałą skalę. Mnóstwo osób chętnie korzysta z usług przedsiębiorstw sprzątających, tyczy się to zarówno osób prywatnych, jak też przedsiębiorstw, firm i różnego rodzaju placówek. Firmy sprzątające mają trafiony sprzęt, a także specyfiki czystości od najlepszych, częstokroć niemieckich marek. Dlatego sprzątanie nieraz jest sporo bardziej efektywne i skuteczne. Mało tego nie musimy wykonywać tego w pojedynkę, co bezsprzecznie jest niezmiernie wielką wygodą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.