Co ciekawego proponuje Acer jeśli będzie chodzić o ultrabooki, laptopy i tablety.

Acer od wielu lat oferuje bardzo dobre jakościowo elektroniczne sprzęty, w tym laptopy oraz tablety. W ofercie posiada zarówno propozycje niskobudżetowe, jak również wydajne, mocne sprzęty do rozrywki albo zastosowań biznesowych.


acer aspire s3
Bloger: Commander, U.S. 7th Fleet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Wolne Oprogramowanie
Bloger: Startup Stock Photos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Bardzo dobrym przykładem pierwszej wspomnianej rodziny jest Acer Extensa, laptop dedykowany w pierwszej kolejności dla uczniów - . Jego ogromną zaletą jest niska cena, która wynosi poniżej 1,5 tysiąca złotych, a jednocześnie stosunkowo wydajne podzespoły. Za to acer aspire r7 to całkowicie nowatorski projekt, z ciekawie rozwiązanym wyświetlacze.

Skoro chcesz odnaleźć także inne tego typu materiały, to być może wskazówki ze strony, które tutaj są opublikowane okażą się dla Ciebie bardzo cenne.

W miejsce normalnie otwieranej pokrywy projektanci zaoferowali zupełnie odmienne rozwiązanie. Ekran umieszczony jest na specjalnym, pojedynczym zawiasie, dzięki czemu można go ustawiać pod różnymi kątami.


Acer w ostatnich latach poszedł bardzo mocno w kierunku ultrabooków, oferując kilka bardzo ciekawych propozycji. Jako tego typu urządzenie jest między innymi określany acer aspire p3, choć wielu ludzi może stwierdzić, że to jednak jest zwykły tablet. Aspire P3 pracuje pod kontrolą systemu Windows 8 i posiada niezwykle wygodną, odpinaną klawiaturę. Przekątna jego wyświetlacza to prawie 12 cali, więc daje już odpowiedni komfort codziennej pracy.

Pokrewny portal opublikował inne tego typu informacje. Jeśli Cię one intrygują, to kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej porad tutaj (https://dopower.pl/panel-zarzadzania-stacja-ladowania/) pracy, którą tam znajdziesz.

Acer aspire s3 to już klasyczny ultrabook, w jego przypadku nie będzie żadnych wątpliwości.


Inne artykuły

Z łatwością możemy dziś kupić tanie telewizory

telewizor
Bloger: skippyjon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Warto korzystać z dobrodziejstw technologii
Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że w marketach możemy wyszukać sporo elektronicznych urządzeń, które z jednej strony mogą usprawnić nam funkcjonowanie, a z drugiej mają szansę umilić nam wolne chwile.


Urządzenie jest niezwykle smukłe, ponieważ grubość jego nie przekracza kilkunastu milimetrów - sporo więcej przeczytasz pod tym adresem. Jednocześnie posiada wszystkie inne cechy klasycznych ultrabooków, to znaczy wielogodzinny czas pracy na bateriach i wydajne podzespoły.
2021-06-16 08:04:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.