Mamy szansę wykorzystać dwukolorowy ekran led

Sprawdźmy jakie szanse oferuje nam ekran led. Im ciekawsza będzie reklama, im bardziej będzie umiała przykuć wzrok, tym większa będzie szansa, że dojdziemy do znaczniejszej ilości klientów.


Reklama świetlna
Bloger: Ari Helminen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Przez to coraz więcej przedsiębiorstw używa jako nośnik informacji ekran led - ekran led mierzyn dk 10, który jest mocny oraz pozwala na dokładne pokazywanie obrazów. Oczywiście takie ekrany odróżniają się między sobą w zależności od tego, co dokładnie od nich potrzebujemy, dlatego zakłady proponujące tego typu możliwości polecają dwukolorowe ekrany do reklamowania usług, do zakładania na stacjach paliw, a również na dworcach. Takie rozwiązanie spowoduje, że można tworzyć różnorakie animacje, a zestawienie ze sobą dwóch różnych barw pozwala na wyraźne ukazywanie informacji, która będzie widoczna nawet ze znacznej odległości.

Reklama zewnętrzna
Bloger: Prank Sky Media
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Mogą okazać się założone w każdym miejscu

Takie ekrany wspaniale spiszą się zarówno w pomieszczeniach, jak i na dworze, więc mamy szansę je założyć rzeczywiście wszędzie, nie martwiąc się o jakość ich funkcjonowania. To wszystko powoduje, że znacznie częściej wykorzystywane są tego rodzaju ekrany, które podarują nam gwarancję, że bez względu na panujące warunki, one zawsze będą wyświetlały naszą reklamę i to w taki sposób, że praktycznie nie da się przemknąć obok niej obojętnie. Mamy szansę pokazać na niej stały obraz, ale za pomocą specjalnej technologii, możemy stworzyć ruchomą animację, która będzie jeszcze mocniej koncentrowała na sobie uwagę wszystkich osób, które pojawią się w jej pobliżu.

Wyszukajmy przedsiębiorstw oferujących takie usługi

W sieci wyszukamy sporo przedsiębiorstw, które proponują nam tego rodzaju ekrany do wynajęcia, dzięki czemu będziemy mieli szansę umieścić naszą reklamę właściwie w dowolnym miejscu, tak by była jak najlepiej widoczna. Kiedy wejdziemy na stronę takiego usługodawcy, to przekonamy się, jak wiele możemy uzyskać dzięki takiej reklamie i do jak dużej rzeszy ludzi może ona dojść. Jest to jedno z lepszych rozwiązań, kiedy niedużym nakładem wydatków, w niedługim czasie chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, którzy potem będą chcieli skorzystać z naszych usług. Przykłądy tego typu ekranów można obejrzeć tu: link.
2015-02-06 11:53:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.