Jak może zorganizować się pracująca pani domu?

Doskonała pani domu ma swoje przetestowane sposoby na uporanie się z powszednim nieporządkiem. Każdy wie, iż nie sposób posprzątać, cała trudność polega na tym, ażeby zrobić to dobrze a także utrzymać czystość na długo.


Mnóstwo osób ma kłopoty z organizacją w toku porządkowania oraz doborem odpowiednich środków, na szczęście możemy temu zaradzić.


jak wyjąć szufladę z pralki


sprzęt - odzwierciedlenie
Bloger: Marcin Polak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Niżej przedstawiam nieco cwanych pomysłów oraz rozwiązań, jakie na pewno przydadzą się na co dzień wszystkim. Wyeliminuj kamień ze słuchawki prysznica. Wlej do plastikowego woreczka ocet, nałóż go na słuchawkę prysznica, przywiąż gumką po czym pozostaw na całą noc. Na następny dzień natrysk będzie schludny – i to bez dużego nakładu roboty! Jak wyczyścić robot kuchenny - youtube (youtube)? Tu również można użyć wody z octem bądź sodą . Spadł ci gdzieś na posadzkę kolczyk, zapinka albo jakiś inny drobny przedmiot i nie można go odszukać? Nałóż na rurę od odkurzacza rajstopy, zabezpiecz je gumką po czym nałóż końcówkę. Teraz normalnie odkurz posadzkę, zdejmij końcówkę i wyselekcjonuj z drobnych śmieci swą zgubę.


Nałóż grubą gumkę na otwartą puszkę z farbką. Usuwaj nadmiar farbki z pędzla przez tarcie go o gumkę – w tenże sposób utrzymasz kraje puszki w schludności. Wykorzystaj zwisający organizer na obuwie do przechowywania środków czystości. Organizer powieś wysoko na drzwiach szafy by utrzymać środki czystości z daleka od dzieciaków i by zaoszczędzić sporą ilość powierzchni.


Inne artykuły

Co jest najlepsze do przewożenia wrażliwych urządzeń?

tektura falista
Bloger: GAVIN
Wiele kupowanych przez nas przedmiotów jest zapakowana w jakąś folię albo choćby w tekturowe opakowanie. Nie namyślamy się wszakże jaki wpływ na środowisko będą posiadały tego typu opakowania po wyrzuceniu ani z czego właściwie były one wykonane.


Najczęściej rzeczy o większych wymiarach są opakowane w jakikolwiek karton.


Pomaluj klucze różnymi kolorami lakierów do paznokci by łatwiej je rozróżniać. Nie wyrzucaj podręczników od sprzętów AGD/RTV. Dowiesz się z nich np. jak wyjąć szufladę z pralki - youtube (youtube).
2017-07-28 13:02:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.