Dlaczego lubimy grać w gry oraz jakie dziś mamy możliwości w tym zakresie? Jakie gry są warte polecenia?

Człowiek od bardzo dawna przepadał za grami. Na początku wyglądało to jak proste zabawy, całkiem nieskomplikowane, w jakich brało udział kilka osób. To iż nie były trudne nie ma dużego znaczenia, ponieważ nie skala trudności jest najważniejsza w tym temacie. Jeżeli gra okazuje się zbyt trudna, to osoby, które próbują w nią zagrać mogą szybko się zrazić.

Dlatego też myśląc o zasadach miejmy na uwadze, że najlepsze gry to te, w które przyjemnie się gra, są wciągające. O najlepszych grach mówi się, że są “grywalne”.
Więcej tutaj
Bloger: Maria Elena
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tego typu gry są najlepsze, ma ochotę w nie grać każdy. Nieważne czy są to najbardziej proste gdy planszowe czy może też gry online, zawsze gracz wymaga, aby zapewnić mu bardzo dobrą rozrywkę. Jeżeli tego nie doświadczy, nie ma mowy, że spodoba mu się ta gra oraz będzie ją rekomendował komuś innemu. Przed powstaniem komputerów jedyne gry były planszowe z pewnością nikt wtedy nie przypuszczał, iż może to ulec zmianie. Następnie nastąpiła rewolucja, i choć dziś można się śmiać z pierwszych gier komputerowych, to należy zgodzić się z tym, że tego typu gry były niesamowicie “grywalne”.

Nie chodziło w nich bowiem o idealną grafikę lub estetykę, tamte gry miały być na tyle interesujące, abyśmy chcieli do nich wracać. I właśnie tak się działo, dlatego wielu grających wspomina je dzisiaj z rozrzewnieniem. Na szczęście obecnie jest tak wiele dobrych gier, iż nie trzeba wracać do przeszłości. Wspomniane wyżej gry online z pewnością zasługują na taką notę. Są profesjonalnie zrobione, możliwe do grania dla każdego, dają nam doskonałą zabawę przez długi czas (czytaj więcej). Główną jednak siłą takich gier jest fakt, iż możemy w nie zagrać właściwie z każdą osobą na świecie. Wystarczy, iż taka osoba posiada internet.


Inne artykuły

Konsola PS4

playstation
Bloger: Gage Skidmore
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Gry za każdym razem dostarczają teraz sporo okazji do nadzwyczaj odprężającej rozrywki. Za sobą są bowiem czasy, gdy wirtualną rozrywkę uznawano jedynie za marnowanie bezcennego czasu. Obecnie dominują raczej zupełnie poglądy odmienne. Moda na gamifikację, jak i liczne testy naukowców, potwierdzają, że granie posiadają ogromny potencjał rozwojowy. Pomagają one rozwijać refleks czy umiejętności manualne. Według wielu osób pobudzają one także rejony w mózgu odpowiedzialne za twórczość. Trzeba więc podejść do tematu z otwartą głową. Odpowiednie programy telewizyjne oferują w takim przypadku sprytne i łatwe rozwiązaniem, które prosto pozwala wzbogacać swoje wiedzę na temat konsol i dowiedzieć się dużo chociażby o grach na konsolę Playstation 4.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.