Sposób na skuteczną reklamę outdoorową? Jakiego rodzaju rzeczy należy wziąć pod uwagę?

Istnieją różne sposoby na rozreklamowanie swojej firmy w przestrzeni publicznej. Jakie reklamy tego typu wyróżnia się? O jakich rzeczach pamiętać?


Reklama w przestrzeni publicznej musi być dostrzegalna, powinna intrygować, musi zwracać uwagę. Oprócz tego, dobrze jakby pobudzała do myślenia. Oprócz tego dobrze gdyby zapadała w pamięć. Wtedy jest szansa na to, iż na przykład podczas zakupów w sklepie, przypomni nam się dana reklama i zakupimy dany produkt. Jak chodzi o to jak jest widzialna taka reklama, to z pewnością wysokie miejsce zajmują telebimy reklama na takich nośnikach informacji jest czymś, obok czego nie sposób przejść obojętnie. Zazwyczaj świecą mocno, mają żywe kolory. Co jest sporym plusem tym bardziej w nocy, kiedy to niepodświetlone reklamy (polecamy pozycjonowanie strony www) nie są w ogóle widoczne. Jeżeli chodzi o telebimy reklama na nich to coś co dobrze jest przemyśleć, jak ma się swoją firmę - kliknij i zobacz -> telebimy reklama (kliknij i zobacz -> telebimy reklama).


perspektywa - firma
Bloger: Presidencia de la República Mexicana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Malowanie wstępne
Ważne, żeby dana reklama znajdowała się w miejscach, w jakich można liczyć na dużą liczbę osób. Przykładowo dla reklamy, jaką jest telebim Łódź Atlas Arena jest z pewnością doskonałym miejscem. Możemy tam liczyć na sporą liczbę ewentualnych klientów. Z tego względu dobrze jest poszukiwać właśnie tego typu miejsc. Oczywiście reklama przykładowo telebim Łódź Atlas Arena to duży wydatek - odwiedź nas tu. Z tego względu nie zawsze musi to być, aż tak popularne miejsce. Istotne, ażeby dotrzeć do miejsc, w jakich nasi potencjalni klienci nas zauważą. Czasem są to duże arterie miasta, gdzie stoi się w korkach. Czasami natomiast to miejsca, blisko popularnych pasów dla pieszych, lub też przystanki autobusowe.


Telebimy to nie jedyna możliwość. Jest cała masa różnych innych reklam, którymi są banery, reklamy wielkopowierzchniowe, bilbordy. Można wymieniać naprawdę długo. Jednak właśnie wspomniana wcześniej lokalizacja wpływa bardzo na efekt takiej reklamy. Następna rzecz to także treść. Dlatego opłaci się zlecić całą kampanię reklamującą naszą firmę fachowcom. Stworzą oni dla nas reklamę, jaka będzie doskonałą całością, a nie tylko pojedynczym, smutnym banerem na ulicy. Taka firma wyłoni naszą grupę docelową oraz pod tym kątem zostanie stworzona cała kampania reklamowa. To bardziej skuteczne, aniżeli pojedyncze bilbordy umieszczone w różnych częściach miasta.
2021-01-28 13:35:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.