Możliwości jakie przynosi portal podatkowy

Podatki jesteśmy zmuszeni opłacać wszyscy. Już na początku każdego roku ruch w US staje się coraz to większy. Jednakże współcześnie posiadamy inne możliwości, gdzie bez opuszczania domu możemy rozliczać się z Urzędem Skarbowym.

obliczanie podatków
Bloger: Dave Dugdale
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Takie możności daje portal podatnika. Jest to intuicyjny, sprawny i łatwy w obsłudze program teleinformatyczny administracji podatkowej, wspierający podatników w prawidłowym wypełnianiu obowiązków podatkowych - tutaj. Korzystać z niego zdołają wszyscy. Portal wchodzi w skład serwisu Ministerstwa Finansów i tworzy się z dwóch części, części ogólnodostępnej i po zalogowaniu na własne konto. Część ogólnodostępna portalu obejmuje wiadomości które dotyczą indywidualnych podatków, oraz gwarantuje przekazywanie zeznań podatkowych drogą elektroniczną.

Odszukamy w tym miejscu również każde dane dotyczące wypełniania zobowiązań podatkowych, terminarz z ważnymi terminami, czy kalkulatory. Kalkulatory pomagają pozyskać, bądź poświadczyć dane potrzebne do zgodnych rozrachunków podatkowych. Kalkulatory dokonują obliczeń na podstawie wprowadzonych danych, przy uwzględnieniu praw bieżących regulacji prawa - pity 2016 / 2017.

Po zalogowaniu na własne konto jest możliwość zapełnić i przekazać zeznanie podatkowe pit 2016. Logowanie w programie zapewnia nie tylko przesyłanie deklaracji wprost z własnego konta, lecz również pozwala na elektroniczną komunikację z administracją skarbową.

podatki
Bloger: David Besnette
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Portal mieści także informacje i broszury przydatne i istotne dla płatników rozliczających się drogą elektroniczną, oraz wiadomości o najświeższych rozwiązaniach technologicznych wdrażanych w systemie e-Podatki - pit emeryta.
2017-08-18 07:01:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.