Programiki motywacyjne - a więc, w jaki sposób zachęcić klienta do częstszego kupowania wewnątrz naszym sklepie

Z pewnością kupując przez Internet, nie raz natrafiłeś wewnątrz jakimś sklepiku na słówka "program lojalnościowy". Czy rozmyślałeś nad tym, co to tak naprawdę jest? Na pewno, zwłaszcza, że natrafiłeś na te konkretne słowa nie jeden ale setki razu, nie tylko na Polskich stronkach, ale również na tych zagranicznych, w których przebrzmiewa trochę inaczej, jednak ma te same znaczenie.


sala weselna
Bloger: Michael Reinhold
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Dostawcy gazu ziemnego - a więc, sieć internetowa nie musi gryzie!

dostawcy gazu ziemnego
Bloger: Daniel Jolivet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Szukasz danych na temacik dostawców gazu ziemnego oraz znalazłeś ten tekścik? To doskonale! Dzisiaj opowiemy Ci troszkę na ten dokładny temacik, lecz musisz pamiętać, zanim rozpoczniesz czytać - Tu nie ma wszyściutkich odpowiedzi, lecz podpowiemy Tobie także, w jaki metodę znaleźć calutką resztę potrzebnych Tobie informacji!


Z pewnością czytając ten tekst posiadasz spore wymagania, co do jego treści, dla przykładu pragniesz wiedzieć, jacy są dostawcy gazu ziemnego wewnątrz Polsce, jakie posiadają stawki, jakie to są procedury zmiany dostawcy, czy też nawet i pragnąłbyś dowiedzieć się jakiejś rzeczy bardziej dużo na temacik kalkulatora wspomnianego typu prądu.


pokoje
Zaczerpnięte z: pixabay.com


Jaki bywa sens takiego typu programów? Na co one istnieją? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego nowego felietonu!


Programiki typu lojalnościowego, które to też mamy możliwość przezwać jako programy motywacyjne, bywają to tak naprawdę legalne i ciekawe sposoby, aby po zachęcać nas - klientów, do częstszego kupowania wewnątrz jakiegoś typu sklepie wewnątrz sieci. W uzależnieniu od strony internetowej - jej tematyki, czy też po prostu ogólnikowego zamysłu jej administratora, programik typu lojalnościowego wszędzie wygląda inaczej, choć czasami możemy natrafić na jego bardzo podobny "wydźwięk" na kilku stronach, nawet wcale ze sobą nie związanych. Programy motywacyjne tego rodzaju, dają nam - jeśli zakupujemy pierwszy raz, albo jesteśmy stałymi klientami (nie napomykając o tym, iż jesteśmy zapisani do tak nazywanego "Newslettera") - możność uzyskania rabatów na kolejne zakupy, lub wygrać jakieś nagrody.

Czy obecnie chcesz znaleźć coś fascynującego na prezentowany temat? Jeżeli tak, to poznaj dane dotyczące do firmy oraz przejrzyj ofertę hotele 5 gwiazdkowe zakopane.

br>
Jeżeli ten temat jest dla Ciebie atrakcyjny, to kliknij i zobacz, jakie zagadnienia posiada porządna treść (https://spabaltica.pl/pl/pakiety-spa) - niewątpliwie materiały tam zamieszczone są podobnie zajmujące.

Najbardziej popularnym typem programiku lojalnościowego, jest możność zbierania punktów na danej stronie, które potem możemy wymienić na rożne gadżety, rabaty, a czasami nawet i sam asortyment sklepu.


Punkty dostajemy zazwyczaj przy zamówieniach, dzięki temu, jeśli na coś starczy naszym osobom punktów, możemy to zamienić (punkciki wtedy są odejmowane) i za darmo dostaniemy to wraz z następną paczuszką.
2020-07-31 07:45:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.