Programiki motywacyjne - a więc, w jaki sposób zachęcić klienta do częstszego kupowania wewnątrz naszym sklepie

Z pewnością kupując przez Internet, nie raz natrafiłeś wewnątrz jakimś sklepiku na słówka "program lojalnościowy". Czy rozmyślałeś nad tym, co to tak naprawdę jest? Na pewno, zwłaszcza, że natrafiłeś na te konkretne słowa nie jeden ale setki razu, nie tylko na Polskich stronkach, ale również na tych zagranicznych, w których przebrzmiewa trochę inaczej, jednak ma te same znaczenie.


sala weselna
Bloger: Michael Reinhold
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Inne artykuły

Jak kupić dla faceta rewelacyjny prezent i w ten sposób sprawić mu wielką niespodziankę

VOIP
Bloger: Hades2k
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Kiedy zbliżają się imieniny ukochanego faceta, to wtenczas najprawdopodobniej każda małżonka zastanawia się, jaki podarunek wypada wręczyć prawdziwemu mężczyźnie. Zważywszy na liczbę podpowiedzi, którymi dzielą się użytkownicy internetu, trzeba byłoby powiedzieć, że wspomniana kwestia staje się dla pań źródłem wielkich dylematów: kupić bon podarunkowy czy zamówić przelot balonem nad piękną górską okolicą. Tak sztampowe podarunki, jak bawełniane bądź nawet narciarskie skarpety budzą uśmieszek politowania na obliczach męskich obywateli naszego społeczeństwa.


pokoje
Zaczerpnięte z: pixabay.com


Jaki bywa sens takiego typu programów? Na co one istnieją? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego nowego felietonu!


Programiki typu lojalnościowego, które to też mamy możliwość przezwać jako programy motywacyjne, bywają to tak naprawdę legalne i ciekawe sposoby, aby po zachęcać nas - klientów, do częstszego kupowania wewnątrz jakiegoś typu sklepie wewnątrz sieci. W uzależnieniu od strony internetowej - jej tematyki, czy też po prostu ogólnikowego zamysłu jej administratora, programik typu lojalnościowego wszędzie wygląda inaczej, choć czasami możemy natrafić na jego bardzo podobny "wydźwięk" na kilku stronach, nawet wcale ze sobą nie związanych. Programy motywacyjne tego rodzaju, dają nam - jeśli zakupujemy pierwszy raz, albo jesteśmy stałymi klientami (nie napomykając o tym, iż jesteśmy zapisani do tak nazywanego "Newslettera") - możność uzyskania rabatów na kolejne zakupy, lub wygrać jakieś nagrody.

Czy obecnie chcesz znaleźć coś fascynującego na prezentowany temat? Jeżeli tak, to poznaj dane dotyczące do firmy oraz przejrzyj ofertę hotele 5 gwiazdkowe zakopane.

br>
Jeżeli ten temat jest dla Ciebie atrakcyjny, to kliknij i zobacz, jakie zagadnienia posiada porządna treść (https://spabaltica.pl/pl/pakiety-spa) - niewątpliwie materiały tam zamieszczone są podobnie zajmujące.

Najbardziej popularnym typem programiku lojalnościowego, jest możność zbierania punktów na danej stronie, które potem możemy wymienić na rożne gadżety, rabaty, a czasami nawet i sam asortyment sklepu.


Punkty dostajemy zazwyczaj przy zamówieniach, dzięki temu, jeśli na coś starczy naszym osobom punktów, możemy to zamienić (punkciki wtedy są odejmowane) i za darmo dostaniemy to wraz z następną paczuszką.
2020-07-31 07:45:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.