Bądź profesjonalistą w każdym calu, uwieczniaj niesamowite momenty.

Coraz więcej osób aktualnie interesuje się fotografią. Nie raz zacięcie to wraz z talentem, przeradza się w działalność zarobkową. Jaki obiektyw wyselekcjonować, by spełnił on wymagania specjalistów jak również hobbystów?
Decyzja odnośnie dobrego obiektywu jest kluczową kwestią zarówno w trakcie zadań zawodowych, jak i amatorskich.


Jedną z ciekawych propozycji jest Canon 70-200mm f/2.8l ef is ii.
landszaft - sprzęt
Bloger: Marcin Polak
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Obiektyw ten jest wodoodporny, natomiast jego kompozycja sprawia, że wilgoć ani kurz z otoczenia nie przedostaną się do wnętrza. Jeśli chodzi o samo robienie fotek za pomocą tego obiektywu, to przekona nas na pewno satysfakcjonująca odległość minimalnej ostrości. Obiektyw ów jest ponadto dosyć lekki i zgrabny, co ułatwia wykonywanie zdjęć na zewnątrz. Obiektyw, jak wszelkie fachowe sprzęty tego rodzaju (bardzo przydatny serwis), ma optyczną stabilizację obrazu, pierścień przemiany ogniskowej, klarowną skalę odległości, miarodajną regulację ostrości.


Jeżeli posiadamy taki profesjonalny obiektyw, dobrze jest pomyśleć nad tym, jak wygląda czyszczenie obiektywów blog cyfrowe.pl. Jak wcześniej nadmieniono Canon 70-200mm f/2.8l ef is ii. wyposażony jest w zabezpieczenia blokujące dostawanie się wszelakiego rodzaju paprochów do środka, jednak przy długotrwałej działalności nie możemy tego definitywnie wykluczyć. Są amatorzy oczyszczania obiektywów rozmaitymi domowymi sposobami. Wskazówki tego typu odszukamy w internecie.


Inne artykuły

W jaki sposób wybierać pomnik?

opakowanie kartonowe
Bloger: Michael Coté
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wybierając pomnik dla krewnej osoby chcemy mieć pełne przekonanie, że selekcjonowany pomnik będzie spełniał swoją funkcję przez lata. Na co trzeba zwracać uwagę wybierając nagrobek? Jaki wybrać materiał, jaki odcień?


Dobór nagrobka wiąże się z niełatwą decyzją dodatkowo skomplikowaną przez emocje towarzyszące śmierci krewnego.


Należy wszakże mieć na uwadze, że czyszczenie obiektywów taką metodą uniemożliwi nam ubieganie się o gwarancję, w wypadku zepsucia obiektywu. Być może zatem dobrze w takim przypadku udać się do specjalisty. O wszelki sprzęt trzeba się troszczyć. Szczególnie, jeśli mamy sprzęt wysokiej klasy.
2018-06-22 00:03:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.