Co mogłoby być ciekawą alternatywą dla standardowych reklam?

Czy rozumiesz co mogłoby być interesującą alternatywą dla pospolitych billboardów promocyjnych? Fachowcy od reklamy już dawno stworzyli całkiem wtenczas nowo powstałą formę promocji zewnętrznej, nazywanej obecnie jako promocję rodzaju OOH, zatem z angielskiego Out Of Home.


Ta alternatywna forma reklamy to stosowane od dziesiątków lat malowanie murali - rzetelnie omówione. A czym właściwie są murale? To wielkogabarytowe malowidła naścienne, jakie znamy od wielu lat przykładowo z elewacji różnorodnych budynków. W dniach słusznie przeszłych malowanie murali tyczyło się promowania tego typu firm jak PZU czy Pewex. Obecnie poza reklamą jakiejś marki czy usługi, celem ich twórców może być również wywołanie na adresacie jakiegoś przeżycia, reklama jakiejś akcji charytatywnej lub np. utrwalenie w pamięci jakiegokolwiek wydarzenia albo pewnej osoby. Dobrym przykładem jest mieszczący się w Gdańsku mural przedstawiający papieża Jana Pawła II i Lecha Wałęsę.


Bloger: Braven


Inne artykuły

Kampanie przygotowywane przez speców od google adwords

kupon google adwords
Bloger: Lies Thru a Lens
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Google adwords jest serwisem internetowym, albo inaczej usługą internetową, przy skorzystaniu z której reklamodawcy mają możliwość do tego, żeby instalować projektowane przez siebie audiowizualne nagrania reklamowe i gwarantować sobie dostateczną ilość kliknięć reklam przez siebie nagranych.


Owego typu malowanie artystyczne to ciekawa postać dekoracji domów czy różnych murów - . Nie jest to jednak typowe graffiti a coś znacznie więcej. Tworzą je persony posiadające niezwykle wyrafinowany zmysł kunsztowny, dzięki czemu efekt finalny może zrobić ogromnie dobre wrażenie. Przeto malowanie artystyczne ma bogatą przeszłość i ma także przed sobą świetlaną perspektywę.

Jeżeli chcesz zyskać uzupełniające informacje na opisywany temat, to przejrzyj witrynę (www.kador.pl/), która takiego typu dane zawiera. Niewątpliwie będą ciekawe.

To doskonały wariant na udekorowanie jakichś podniszczonych przez czas oraz osoby miejsc. A jak dużo kosztuje takie kunsztowne malowidło? Cena zależna jest od poziomu skomplikowania motywu i np. od jego rozpiętości.


Murale bardziej realistyczne oraz scenki dynamiczne są dla autorów w bardziej znaczącym szczeblu pracochłonne, natomiast mniej złożone motywy i te, w jakich góruje większa ilość tła niżeli formy są mniej trudne do stworzenia i mniej wymagające pracy.
2022-08-05 07:40:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.