Dobry informatyk – kim jest i na co go stać.

W wyobrażeniu dużej części osób programista to typ osoby, która jest introwertykiem, nie przejmuje się swoim wyglądem oraz zarabia bardzo dużo pieniędzy.


malunek - reklama
Bloger: Daniel Jolivet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Ten stereotyp do niedawna cechował się dużą popularnością. Obecnie wyobrażenie o programistach uległ diametralnej zmianie.


Współczesny obraz koncentruje się na dodatnich cechach przedstawicieli branży informatycznej. Bycie programistą jest związane z renomą i prestiżem. Taki stan rzeczy programiści zawdzięczają globalnemu rozwojowi branży informatycznej.


Wzięcie na informatyczne usługi jest ogromne. Każda sfera współczesnego świata wiąże się z informatyką. Mało osób żyjących we współczesnych realiach umie wyobrazić sobie życie bez komputera lub internetu.


drewniane zabawki
Bloger: regan76
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


hasło


Inne artykuły

Nietypowe formy reklamy – czy reklama outdoorowa jest opłacalna i jakie konkretne korzyści może nam przynieść?

reklama w postaci telebimów w województwie Wielkopolskim
Bloger: http://www.freeimages.com
Zaczerpnięte z: http://www.freeimages.com
W naszych czasach rynek reklamowy jest tak nasycony, że zwykła reklama w telewizji czy radio może nie spowodować pożądanych efektów i być wyłącznie stratą pieniędzy. Reklamodawcy szukają więc coraz to nowych sposobów na spopularyzowanie swoich usług i produktów tak, by przekonać klientów i zmotywować ich do zakupu. Jakie korzyści przynoszą z sobą nowoczesne sposoby reklamy?


Dla najskuteczniejszych programistów znajdzie się miejsce w liga programistów - przenieś mnie do źródła. Co roku rozgrywa się bitwa o miano najlepszego programisty. Bycie członkiem liga programistów otwiera drzwi do zdobywania nowych możliwości i rozwoju. Członkostwo liga programistów jest równoznaczne ze swego rodzaju prestiżem. Programiści starający się o członkostwo w liga programistów muszą podjąć się wyzwania online - sprawdź wyzwania online. Celem liga programistów jest pobudzanie ciekawości i kreatywności, połączenie społeczności IT, a także stworzenie innowacji i nowości w branży informatycznej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.