Słyszy się, że kto się nie uczy ten się cofa - jest to po części prawda, zwłaszcza w zawodzie

Jeżeli ktoś jest kardiologiem lub prokuratorem, to musi się kształcić całe lata. Jeżeli zakończyłby na znajomości tego, co wyniósł z uczelni, to już po kilku latach mógłby wypaść z obiegu.


Nie tyczy się to jednakże wyłącznie specjalistów z wyżej wymienionych sektorów.


Każda specjalizacja się rozwija. ludzie pracujący w wielu spółkach są zobligowani więc nadążać za innowacjami oraz uczyć się. Z tego powodu tak często organizowane są różnego rodzaju szkolenia. Niekiedy ich sponsorami są firmy, które chcą inwestować w swój team, a niekiedy inne organizacje, jak Unia Europejska czy Urząd Miasta, które pragną zatrzymać dobrych fachowców w danym mieście. To niezwykle istotne, ponieważ w ostatnim czasie regularnie widzimy ucieczkę najmądrzejszych absolwentów albo specjalistów zagranicę. Po prostu mają tam lepszą możliwość rozwoju. Należy to zmienić i pokazać im, że ojczyzna także jest bardzo atrakcyjnym miejscem pracy.


Inne artykuły

Jest kilka takich miejsc w naszym kraju, które rozwijają się wyśmienicie - niczym azjatyckie tygrysy

banery reklamowe wrocław
Bloger: faxepl
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
polska od czasu, gdy przystąpiła do Wspólnoty bez przerwy się rozwija. Mamy mnóstwo do nadrobienia w odniesieniu do krajów tak zwanej starej Unii, ale nie wstydzimy się niektórych zacofań.


wspaniały pomysł
Bloger: Mindy Johnson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Jeżeli jesteśmy z województwa dolnośląskiego i niezbędne są nam sale szkoleniowe Wrocław posiada ich sporą ilość. Wybór jest duży. Możemy określić jak duża musi być sala i czy w czasie przerw w prezentacjach będziemy chcieli mieć poczęstunek. Właściciele budynków z salami zawsze służyć będą pomocą, szczególnie dla tych, którzy konferencje organizować będą pierwszy raz.


Możemy zdecydować jak ułożymy panele dyskusyjne i wykłady, kiedy zrobimy szkolenia i ile przerw będą potrzebowali słuchacze, by się nie zmęczyć. Wszystkie te aspekty należy dokładnie rozważyć.
2017-12-05 16:32:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.