Oklejanie jako tani i szybki sposób na odświeżenie wyglądu auta

Oklejanie samochodów umożliwia prędką i łatwą odmianę wyglądu auta. Folię można w każdej chwili usunąć przywracając pojazdowi dawny wygląd, lub też okleić je inną.


murale
Bloger: Daniel X. O'Neil
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Pokrycie lakieru folią posiada mnóstwo walorów. Jeżeli oryginalna warstewka lakiernicza jest zużyta, czy wypłowiała, folia skutecznie zamaskuje jej braki i nada autu atrakcyjniejszy wizerunek. Przemiana odcieni pojazdu poprzez oklejanie (poznaj usługi Artgraf Cars) go folią to doskonała alternatywa dla tradycyjnego, drogiego i nieodwracalnego lakierowania pojazdu. Oklejanie samochodów Wrocław to najtańszy i najszybszy sposób na całkowite odświeżenie wyglądu samochodu.


Inne artykuły

Samoprzylepne nalepki techniczne drukowane na roli

Odbierak prądu
Cyfrowy druk etykietek realizowany jest na roli z użyciem technologii UV. Zapewnia ona trwałość a także możliwość przeznaczenia tego typu naklejek na bardzo szeroką skalę, przede wszystkim jako nalepki na towary.


Prócz oklejania czterokołowców folią docinaną z arkusza, istnieje również metoda natryskowa. Powłoki natryskowe są osiągalne w większej liczbie kolorów, jest możliwość je też cieniować, nie ma kłopotu z przykrywaniem elementów o nietypowych kształtach. Tego typu osłonka przez to, że jest grubsza i bardziej plastyczna, lepiej ochrania także znajdujące się pod nią lakier i blachę. O wiele łatwiej się ją aplikuje, ale również swobodniej usuwa.


Nanoszenie folii natryskowej przypomina zwykłe lakierowanie. Folia kryje lepiej od lakieru, ma mniejsze skłonności do stanowienia zacieków. To nie znaczy, że wystarczy nią po prostu pochlapać auto. Im troskliwiej nadwozie pozostanie przygotowywane, tym lepszy i trwalszy będzie wynik końcowy wszystkich owych zabiegów.


Po takim zabiegu eksploatacja auta nie sprawia żadnego problemu. Po wyschnięciu guma znosi spore wahania temperatur, toteż nie ma obaw, że zaszkodzą jej mrozy, albo spiekoty.
2022-12-01 08:07:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.