Patron Service – przykład na wielotorowy profil biznesu

W dzisiejszych czasach, kiedy przedsiębiorstwom, które skierują prowadzoną działalność wyłącznie na jeden konkretny obszar, ciężko jest się utrzymać, triumfuje kompleksowość usług. W związku z tym coraz trudniej jest określić profil przedsiębiorstwa jedynie na podstawie nazwy, albo naszych skojarzeń z daną marką.


kurier
Bloger: Jnzl's Public Domain Photos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Najtrudniej jest markom, które od dziesięcioleci funkcjonują na rynku i które wypracowały sobie już silną pozycję. Takie firmy kojarzymy z tym, z czym związane były od początku i nieraz trudno jest nam zapamiętać, iż marka znacznie rozbudowała zakres oferowanych usług. Za świetny przykład posłuży tutaj profil firmy Patron Service . Zarówno nazwa przedsiębiorstwa, jak i jego długoletnia obecność na rynku ochrony, każą wiązać tę markę z ochroną fizyczną osób i mienia oraz systemami zabezpieczeń, w postaci telewizji przemysłowej. Tymczasem od wielu lat działalność firmy obejmuje szerszy zakres, tyle, iż mało osób jest tego świadome, ponieważ poszerzenie zakresu usług miało na celu kompleksową obsługę dotychczasowych klientów firmy.

Aktualny profil firmy Patron Service powinno się dostrzegać jako profil dwojaki – z jednej strony jest to kompleksowa ochrona, z drugiej – usługi kurierskie i przewozowe. Poza tym, iż Patron Service para się ochroną obiektów, imprez masowych, ochroną mienia i montażem oraz obsługą systemów zabezpieczeń, świadczy też usługi kurierskie w obrębie miejskim, krajowym, a nawet międzynarodowym. Najwyższym celem przedsiębiorstwa jest profesjonalna oraz bezbłędna obsługa klientów, a największe walory firmy to elastyczność, szybkość oraz rzetelność.


obsługa kurierska
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu
Walory te są istotne na obu płaszczyznach prowadzonej działalności. Firma, która ma bogate doświadczenie w zakresie ochrony, niewątpliwie wie, w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo przewożonym przesyłkom.

Zainteresował Cię nasz tekst? Jeśli tak, to bez wahania przekonaj się, co znajdziesz w ofercie (www.autoonline.pl/), która odnosi się do podobnej problematyki.

Jak widać, kompleksowość obsługi nie w każdym przypadku jest oczywista, dobrze jest więc odwiedzać strony internetowe poszczególnych firm i dopiero tam szukać informacji dotyczących zakresu świadczonych usług. Korzystanie z oferty jednej firmy w zakresie kilku obszarów to oszczędność czasu oraz pieniędzy, a także duża wygoda.
2020-09-15 11:35:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.