Jaką kamerę sportową zakupić? Na jakie sprawy zwrócić uwagę? Jakie są najlepsze rodzaje?

Sportowe kamerki są coraz bardziej znane, gdyż nabywają je już nie tylko wielbiciele sportów ekstremalnych, ale także osoby, które pragną uwieczniać na filmie swoje wakacje.


Najbardziej popularne w tym segmencie rynku są modele GoPro.


GoPro Session
Bloger: Carolin Zöbelein
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


GoPro Session to dzisiaj najpopularniejsze modele na rynku, jeżeli chodzi o sportowe kamery to w sumie nie mają one sobie równych www.camonboard.pl/kamera-gopro-hero-5-session. Zwłaszcza, że ich ceny chociaż nie są niskie, to jednakże w porównaniu do możliwości nie są też jakoś specjalnie wygórowane. Dosyć niedawno producent poszerzył swoją ofertę, więc mamy do wyBoru więcej kamer oraz więcej możliwości. Interesujący jest również typ Hero 4 Black, czyli dzisiaj najbardziej zaawansowany model z tej serii.


Kamera tego rodzaju umożliwia rejestrowanie wideo w dużej rozdzielczości, nawet 4K z prędkością trzydziestu klatek na sekundę. A oprócz tego użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K na poziomie 50 klatek na sekundę, jak i1080p z maksymalną szybkością 120 klatek na sekundę. Ciekawą alternatywą jest kamera - świetnie oceniane kamery do sportów ekstremalnych marki XIAOYI - xiaoyi action sprawdź na stronie www.camonboard.pl. Tego typu model posiada zaawansowane funkcje, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Taka kamera jest lekka, ma kompaktowy design, nagrywać nią można wysokiej jakości filmy HD.


Inne artykuły

Czemu dobrze jest na swoim dachu montować kolektory słoneczne

szkoły
Bloger: Remix
Zaczerpnięte z: Remix
jakie plusy ma ta metoda i jak wybrać zadowalających fachowców w tej kwestii?


Źródła energii odnawialnej dzisiaj mają ogromne znaczenie, coraz więcej osób i firm decyduje się na skorzystanie z tego rodzaju rozwiązań.


kamera xiaoyi action
Bloger: downloadsource.fr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Możemy nią robić czyste, wspaniałej jakości zdjęcia o rozdzielczości 16Mpix. Kamera ma wbudowane wi-fi, jak i bluetooth, a to umożliwia przesyłanie w rzeczywistym czasie, ale i edycję oraz udostępnienie takich nagrań przy pomocy smartfona.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.