Jaką kamerę sportową zakupić? Na jakie sprawy zwrócić uwagę? Jakie są najlepsze rodzaje?

Sportowe kamerki są coraz bardziej znane, gdyż nabywają je już nie tylko wielbiciele sportów ekstremalnych, ale także osoby, które pragną uwieczniać na filmie swoje wakacje.
Najbardziej popularne w tym segmencie rynku są modele GoPro.


GoPro Session
Bloger: Carolin Zöbelein
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


GoPro Session to dzisiaj najpopularniejsze modele na rynku, jeżeli chodzi o sportowe kamery to w sumie nie mają one sobie równych . Zwłaszcza, że ich ceny chociaż nie są niskie, to jednakże w porównaniu do możliwości nie są też jakoś specjalnie wygórowane.

Kliknij na odnośnik prywatne liceum wrocław, on przedstawi Ci wątek, który Cię aktualnie zafascynował. Zobacz artykuł, zawierający interesujące informacje.

Dosyć niedawno producent poszerzył swoją ofertę, więc mamy do wyBoru więcej kamer oraz więcej możliwości. Interesujący jest również typ Hero 4 Black, czyli dzisiaj najbardziej zaawansowany model z tej serii.


Kamera tego rodzaju umożliwia rejestrowanie wideo w dużej rozdzielczości, nawet 4K z prędkością trzydziestu klatek na sekundę. A oprócz tego użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K na poziomie 50 klatek na sekundę, jak i1080p z maksymalną szybkością 120 klatek na sekundę. Ciekawą alternatywą jest kamera xiaoyi action sprawdź na stronie . Tego typu model posiada zaawansowane funkcje, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Taka kamera jest lekka, ma kompaktowy design, nagrywać nią można wysokiej jakości filmy HD. kamera (kamery na kask)


kamera xiaoyi action
Bloger: downloadsource.fr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Możemy nią robić czyste, wspaniałej jakości zdjęcia o rozdzielczości 16Mpix. Kamera ma wbudowane wi-fi, jak i bluetooth, a to umożliwia przesyłanie w rzeczywistym czasie, ale i edycję oraz udostępnienie takich nagrań przy pomocy smartfona.
Jak widzimy możliwości są dość spore, możemy wybrać bardziej znaną kamerę, którą jest GoPro lub drugi opisywany model, jaki jest także bardzo solidny.
2020-05-05 08:21:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.