Koncepty na reklamę, czyli co zrobić aby dany rzecz stał się słynny?

Pracując w agencji reklamowej możemy posiadać trudność z ciągłym produkowaniem reklam, które zostaną przyjęte wśród konsumentów. W szczególności, że konsumenci stają się coraz bardziej wymagający, jeśli chodzi o typ promocji, a na pewno nie wykupią czegoś, co niedobrze się im wspomina.


Włączamy telewizor i lecą około 10 minutowe promocje.

reklama
Bloger: Paolo Tonon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Co w takiej sytuacji najczęściej robimy, przełączamy na inny kanał. Jest to wywołane tym, iż większość reklam nas drażni. Wiadomo, że typ reklam jest różny. Jeżeli chodzi o billboardy Gdańsk jest miastem, gdzie występują one najczęściej - zaczerpnij więcej informacji. Jest to na pewno spowodowane ogromną ilością zwiedzających spacerujących po mieście. W dzisiejszych czasach promocja umieszczona na telebimie lepiej trafia do nas niż ta puszczana w telewizji. w trakcie jazdy autem zawsze zwraca uwagę. Dlatego też często sieci komórkowe decydują się na wykupienie miejsc na billboardach. Ulotki również nie są już aż tak powszechną typem reklamy, gdyż zwykle klienci zaraz po otrzymaniu, pozbywają się jej. Jednak chodzi o telebimy Zachodniopomorskie województwo najczęściej je umieszcza na ulicach. Jest to także rzucająca się w oczy promocja jeśliod czasu do czasu kierujący denerwują się, iż rozprasza ich w czasie jazdy.

Czy znasz już tak świetny serwis (http://alglas.pl/)? Zobaczysz tam naprawdę sporą ilość zajmujących informacji na ciekawy dla Ciebie temat. Zobacz a nie będziesz żałować!

Jeżeli dominują one nad innymi typami promocji, gdyż zawsze przechodzeń spojrzy na nią. Szczególnie, że od czasu do czasu osoby są wzrokowcami, więc z pewnością pozostanie im w głowie ta reklama. Jednak chodzi o takie reklamy jak reklama ubrań lub produktów spożywczych, telebim bądź billboard sprawdza się najlepiej, ponieważ później ludzie wykupują te rzeczy w sklepach.

Takie type reklamy częstostosowane są w dużych miastach, bo jest ona skierowana do ogromnej ilości klientów i mamy gwarancję, że ją zaobserwują.


Pamiętajmy, że jak działamy w firmie lub będziemy kiedyś pracować w marketingu to powinniśmy wybrać taką formę promocji, aby nie nastawiała negatywnie do ludzi, a do tego docierała do ogromnej zbiorowości osób. Częstosą to wcześniej wspomniane billboardy i telebimy, ale zawsze możemy wymyślić coś innego - telebimy zachodniopomorskie.

Jeżeli zaintrygowała Cię prezentowana w tym poście kwestia, zobacz treść na witrynie, którą prawdopodobnie również uznasz za pożyteczną.

2020-02-20 07:59:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.