Reklama na telebimie Trójmiasto pokazywana jest tutaj za wzór

Prezesi firm zazwyczaj zdają sobie sprawę z tego, że im więcej reklam będą pokazywali w różnych miejscach, tym znaczniejsza rzesza obywateli się o nich dowie, a więc łatwiej będzie im uzyskać kolejnych klientów. Przez to właśnie wprowadzają w internecie hasło reklama na telebimie Trójmiasto, gdyż wiedzą, że kierowcy sporą część własnego czasu na trasie spędzają w korkach, a ponieważ nie mają nic innego do robienia, to rozglądają się dookoła, czytając reklamy zamieszczone na trasie.

telebim
Bloger: n0cturbulous
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Taka reklama na telebimie jest żywsza aniżeli na plakacie, do tego mamy szansę przygotować ją tak, że będzie się przemieniała oraz w niedługim okresie powiadomi o większości przedmiotów, które oferuje nasza firma. Taka reklama dodatkowo wpisuje się w pamięć, bo jak coś się świeci i przemienia, to nasz mózg dokładniej ją potem zapamiętuje, a więc znaczniejsza jest szansa na to, że w razie konieczności klient przypomni sobie o naszej propozycji.

Reklama ma szansę być wymieniana co parę tygodni Aby reklama - polecana strona -> więcej treści na ten temat - na telebimie w trójmieście nie znudziła się kierowcom, którzy dość często przejeżdżają konkretną ulicą, warto ją co kilka tygodni zmieniać. Wtedy będziemy na nowo przykuwali wzrok potencjalnych kontrahentów, jednocześnie utrwalając w ich pamięci nazwę naszego zakładu. Pamiętajmy jednak, że nie idzie tutaj o reklamę na obojętnie jakim telebimie. Musi on mieścić się przy mocno oblężonych ulicach, gdyż wtedy większa ilość osób będzie go dostrzegała, jeśli będzie stał gdzieś na uboczu, to rezultat już nie będzie taki, jak byśmy pragnęli. Na dodatek kiedy będzie się mieścił blisko naszej firmy, to może niektórzy natychmiast zechcą nas odwiedzić oraz skorzystać z naszej propozycji.

To nie jest kosztowna forma reklamy Reklama nie powinna okazać się droga, lecz musi okazać się skuteczna.

Te znajdujące się tutaj wpisy z serwisu zaspokoją Twą dociekliwość, jeśli przedstawiona w tym artykule kwestia bardzo Cię zafascynowała.

Jak się okazuje zastosowanie telebimów jest jedną z najtańszych form reklamy, a równocześnie przynoszącą wielkie efekty. Przez to warto spojrzeć na umiejscowienie telebimów we własnym mieście oraz przeanalizować czy dla nas nie będzie to odpowiednia okazja na zwrócenie na siebie uwagi. Trójmiasto pokazuje, że ma szansę to okazać się obopólna korzyść.


Inne artykuły

Z jakiego powodu odpowiednie dbanie o klientów jest tak istotne, jaką rolę będą w tym pełnić programy lojalnościowe.

reklama - powiększenie
Bloger: Bruno Pitrus
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Firmy nie powinny jedynie ograniczać się do pozyskiwania kolejnych klientów, lecz również zadbać o dotychczasowych. Z tym bywa bardzo różnie, w niejednym przypadku najważniejszym celem będzie to, żeby klient zrobił zakupy, a potem zapomina się o nim zupełnie.
2022-07-22 15:47:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.