Termoformowanie tworzyw plastycznych

Reklama zewnętrzna jest jednym z najważniejszych nośników przekazu reklamowego. Poprzez wysoki poziom oglądalności, buduje wizerunek firmy lub określonego produktu.
Czy to w dużych aglomeracjach czy w małych miasteczkach, ma wzbudzić zainteresowanie przechodniów, kierowców, mieszkańców. Powinna posiadać odpowiednie wymiary i nowoczesną szatę graficzną. Jej jedynym założeniem jest, aby została ”jakaś” i co więcej - pozostała w pamięci odbiorców.


reklama
Bloger: minimalform
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie można wyobrazić sobie reklamy zewnętrznej bez nowoczesnych technik. Jedną z nich jest termoforowanie. Dzięki ogrzaniu tworzywa do stanu wysokiej elastyczności i nadaniu mu kształtu, określonego formą za pomocą różnicy ciśnień lub ruchomego stempla, powstają litery przestrzenne i logotypy, które służą za wizytówkę naszej firmy -na tej stronie szybko uzyskasz podpowiedź na .

W procesie termoformowania wykorzystywane są sztywne folie lub płyty, z których formuje się odpowiednie kształty. Aby było to możliwe, tworzywo musi zostać podgrzane do odpowiedniej temperatury.


Technika ta popularna jest w wielu gałęziach przemysłu. Oprócz produktów wielkogabarytowych jak tablice reklamowe, z jej użyciem można wyprodukować niewielkie przedmioty, jak opakowania i pojemniki plastikowe, wyroby gospodarstwa domowego , zabawki, gadżety jak i opakowania (zobacz: projektowanie opakowań) lub ich elementy w tym również posiadające atest spożywczy.
O popularności termoforowania głównie zadecydowały względy ekonomiczne – termoformowanie jest procesem
reklama
Bloger: Style Raw
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
względnie niedrogim, zaś opłacalność uruchomienia produkcji z użyciem tej metody zaczyna się już od niewielkich zamówień.

Niedrogo nie oznacza jednak nieudolnie, przeciwnie. Termoformowanie pozwala uzyskać wyrób finalny o bardzo wysokiej jakości.

Nietuzinkowa i przyciągająca wzrok grafika, daje gwarancję skutecznego promowania produktów i usług. Bywa, że nie zawsze jesteśmy świadomi, jak przy pomocy stosunkowo niewielkich nakładów finansowych jesteśmy w stanie wypromować markę. Jeżeli więc firma zajmuje się handlem, produkcją, gdy chcemy wypromować swój produkt – wykorzystanie techniki termoforowania sprawdzi się znakomicie.
Zaczerpnięte z: http://roboplast.com.pl/
2020-10-08 08:36:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.