Dostęp do Internetu w Małopolsce.

Dostawcą w liczącej blisko 40 000 mieszkańców gminie Myślenice woj. małopolskie jest przedsiębiorstwo net-kom. Pełną ofertę firmy można znaleźć na stronie Wskazany oferent zajmuje się zapewnianiem dostępu do szybkiego Internetu na terenie Myślenic i okolicznych wsi jak Zawada, Bysina, Borzęta, Jasienica czy Polanka.

Przeczytaj informacje i obejrzyj serwis (https://zdrowie-dom.pl/33-jonizatory-wody), który na pewno Cię zafascynuje. Nie czekaj ani chwili! Zrób to już teraz! Zapewne nie pożałujesz.

W planach ma poszerzenie zakresu usług i zasięgu (na Łętownię czy Jawornik) swojej działalności ale już w tej chwili zdywersyfikuje swoją ofertę dostarczając oprócz Internetu o różnych prędkościach (2, 6, 12, 20 Mb/s), także usługi telefoniczne stając się konkurentem na terenie Myślenic dla gigantów telefonicznych dzięki dobrej ofercie.

Łącze mobilne czy stacjonarne?

Switche odchodzą do lamusa - tylko WIFI
Bloger: dh
Dzięki p.h.u. net-kom odbiorcy mogą liczyć na znaczne obniżenie opłat na internet i voip gdyż pojawienie się nowego gracza powoduje ruch cen na lokalnym rynku. Obecnie duża część gospodarstw posiada Internet w swojej komórce w pakiecie od dotychczasowego operatora gsm. Ale transfer wystarcza wyłącznie na sprawdzenie poczty czy wiadomości. Dopóki będą te limity konsumenci chętnie będą wybierać Internet stacjonarny będący bardziej niezawodny i oferujący wyższe prędkości niż Internet mobilny. Internet mobilny jest często jedynym wyborem dla firm, które nie mają dostępu do szerokopasmowego dostępu do Internetu na łączach ISDN, SDI czy innej formie przede wszystkim ze względu na bark infrastruktury (światłowodów), czy cenę połączenia telefonicznego – dodatkowo jego odbiorcy muszą się liczyć z gorszym zasięgiem w mieszkaniach lub przymusem zakupu anten wzmacniających sygnał dla gospodarstw znajdujących się w dużych odległościach od nadajnika gsm. Dlatego Internet stacjonarny o prędkości pobierania 2 mega, (wysyłka od 0,5 do 1 megabajta) będzie lepszym rozwiązaniem niż mobilny. Dodatkowo Internet stacjonarny z reguły nie posiada ograniczeń transferu i jest oferowany z routerem bezprzewodowym.
2022-07-19 10:15:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.