Standy reklamowe

Gdy wchodzimy do sklepu najważniejsze dla nas jest to by kupić konkretny produkt. Nie zawsze jest czas na chodzenie i poszukiwanie danej rzeczy, chętnie wkroczylibyśmy do sklepu, wzięli to, co jest nam potrzebne i wyszli.
reklama zewnętrzna
Bloger: Andy Atzert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jednak wszyscy doskonale wiem jak to jest w dużych sklepach, jeśli nie bywamy w nich każdego dnia ciężko byłoby nam szybko zrobić zakupy, tj. takie zakupy, które konkretnie chcemy zrobić. Jednak, kiedy widzimy osobny stojak (więcej na stojakireklamowe.pl) z półkami z rzeczami konkretnej firmy, to czujemy się jak w niebie, jeśli właśnie chcieliśmy zakupić, coś z ich oferty. Tego typu standy reklamowe, wykorzystuje się w większych sklepach, ale również w mniejszych sieciowych sklepach, które da się spotkać niemal na każdym rogu w wielu miastach. Standy są niezbędne, żeby jakiś towar był dobrze wyeksponowany, żeby duża liczba klientów zwróciła na to uwagę.

Miejsce na wiele produktów w sklepach

Gdy widzimy sławne osoby wdzięczące na ściankach to raczej nie zastanawiamy się nad tym, kto daną ściankę ustawił, czy, kto zamówił ją i kto zrobił. Bardziej patrzymy na to jak znane osoby się prezentują. A prawda jest taka, że ścianki produkują te same przedsiębiorstwa, które robią standy reklamowe (reklama stojąca) do supermarketów i mniejszych sklepików. Dlatego jeśli potrzebujemy jakiegoś standu do sklepu lub niezbędny jest nam jakiś, inny specyficzny stojak - stojaki informacyjne - albo wieszak na towary, to trzeba wyszukać firmę, która zajmuje się produkcją takiego asortymentu.


Inne artykuły

Szukasz niezawodnej spółki kurierskiej? Postaw na Patron Service, a na pewno będziesz zadowolony

paczka
Bloger: Carl Malamud
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Aktualnie zdecydowanie więcej osób robi sprawunki online. Nie ma w tym nic paradoksalnego, bowiem jest to o wiele bardziej komfortowe i tańsze. Jeszcze do niedawna najmilej nabywane był ubrania, rzeczy przemysłowe , a także akcesoria. W tej chwili ludzie nabywają w internecie praktycznie wszystko.

button reklamowy
Bloger: Sam Howzit
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Producenci posiłków, tzn. konkretnych produktów, bywa, że razem z towarem, który dostarczany jest do sklepu przekazują konkretne standy reklamowe. W sklepach w takiej sytuacji na takim standzie musi zostać wyłożony wybrany towar danej firmy. Bardzo często standy wykorzystuje się do promocji serii towarów. Na promocji stoją ładne panie i przystojni panowie, a na standzie rozstawione jest towar. Do tego ścianka, na której jest logo danej firmy. Hostessy i hości zapraszają do degustacji i do kupna produktów. To sprawia, że ludzie chętniej wybierają promowany produkt. Czasem rezygnuje się z promocji, którą prowadzą hostessy i hości i wybiera tylko na porządne wyeksponowanie znanego produktu na stadach reklamowych z rozmysłem ustawionych na przestrzeni sklepu.
2018-07-07 07:22:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.