Krótki opis nowego modelu Canon PowerShot G3, najważniejsze jego parametry.

W segmencie superzoomów panuje naprawdę duża konkurencja i ciężko przebić się w nim, żeby mogło to się udać trzeba zaprezentować rzeczywiście dobry model.


aparat cyfrowy, fotografia
Bloger: James Hurst
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Dokładnie taki jest jednak model Canon PowerShot G3, ostatni z reprezentantów niezwykle lubianej przez fotografów linii PoweShot. Aparat ten wyposażono w dużą ilość bardzo zaawansowanych technologicznych rozwiązań.

Intrygujący materiał? Jeżeli tak sądzisz, to kliknij tutaj, wyczerpujący artykuł (https://pkrajewski.pl/przemysl/), który w tamtym miejscu się znajduje, też jest coś interesującego.

Zastosowano w nim między innymi matrycę o wielkości 20,2 megapikseli, uszczelnianą obudowę oraz potężny, niezwykle mocny obiektyw. Dzięki temu powstało urządzenie, które sporo namieszało w tym właśnie segmencie. Już na pierwszy rzut oka kompakt sprawia bardzo dobre wrażenie.

Obudowa jest solidna i wytrzymała, a jej profil sprawia, że bardzo dobrze trzyma się ręki. Dodatkowo jej uszczelnienie sprawia, że aparat ten użytkować będzie można nawet w gorszych warunkach atmosferycznych, co z pewnością ucieszy wielbicieli fotografowania na łonie przyrody. Jednego nie można o tym sprzęcie powiedzieć, to znaczy że jest mały, raczej swoim wyglądem będzie przypominał niedużą lustrzankę, a nie zgrabny, poręczny kompakt. Lecz dla niejednej osoby będzie to zaletą, gdyż mimo swojej wielkości operowanie nim jest bardzo wygodne i nie sprawia żadnego problemu. Canon PowerShot G3, poza wyśrubowanymi, typowymi funkcjami związanymi z samym fotografowaniem, ma sporo pożytecznych funkcji użytkowych- powershot g3. Na pewno należy go pochwalić za czas gotowości do pracy. Zdjęcia robić się da już po półtorej sekundy od momentu załączenia, co stanowi bardzo dobry wynik.


kobieta robiąca zjędzia, fotograf
Bloger: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu
Z kolei duży na 3,2 cala ekran z możliwością odchylania daje bardzo duże możliwości jeśli będzie chodzić o robienie zdjęć w niestandardowych pozycjach. Dodatkową jego dużą zaletą jest funkcja dotykowa, tym sposobem urządzeniem da się sterować przy pomocy ekranu. Jednak dla dużej ilości osób, jakie po raz pierwszy miały okazję ten sprzęt, jest obiektyw. Posiada on zakres ogniskowych 24-600 mm, co będzie robić duże wrażenie nawet wśród zawodowych fotografów. Dzięki jego możliwościom można będzie robić świetne zdjęcia i bliskim, i bardzo oddalonym rzeczom.
2020-05-05 08:31:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.