Polecane obiektywy firmy Sigma

Sklepy fotograficzne oferują parę przeróżnych typów obiektywów. Przed zakupieniem sprzętu warto zorientować się jak duży wybór jest pośród modeli obiektywów, lamp i różnych dodatków.


Laptop FX610
Bloger: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl


Ogniskowa obiektywu jest bez wątpliwości najważniejszym jego parametrem, bowiem to ona w dużym stopniu wyznacza jego stosowanie. Do wyboru są zarówno obiektywy stałoogniskowe jak i zmiennoogniskowe. Ogniskowa obiektywu jest jego własnością fizyczną i nie ma ważności, do jakiego aparatu go zamontujemy. Firma Sigma posiada rozmaitą propozycję obiektywów. Sigma 50/1.4 jest sprzętem nadzwyczaj wymyślnym wizualnie i dominuje nad konkurentami minimalną odległością koncentrowania. Jest też obiektywem pokaźnych wielkości i wagi. Projekt budowy optycznej, jak na obiektyw o ogniskowej 50 mm, wygląda faktycznie imponująco. Obiektyw składa się z 13 soczewek zestawionych w 8 grupach. Trzy składniki wykonano z niskodyspersyjnego szkła SLD, a jednemu nadano kształt asferyczny. Wewnątrz wypatrzymy jeszcze kołową przysłonę o dziewięciu listkach, którą możemy maksymalnie domknąć. Kupujący otrzymuje w komplecie oba dekielki, twarde etui, oraz osłonę przeciwsłoneczną - ciekawe produkty.


Inne artykuły

Dobry komputer - czym się kierować podczas zakupów?

laptop i notatki
Bloger: Jinho Jung
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Prawie wszyscy dziś mają komputer. Ale nie każdy z nas się na komputerach zna. Dziś komputery możemy kupić za rzeczywiście małe pieniądze. Musimy tylko wiedzieć, do czego dany komputer jest nam potrzebny. Jeżeli chodzi nam o multimedialne centrum rozrywki, wybierzemy inny sprzęt, aniżeli gdy będzie nam potrzebny sprzęt do tworzenia projektów związanych z naszym zawodem. Bywa, że możemy wybrać tańszy komputer, a bywa, że ze względu na nasz zawód musimy słono zapłacić za różnego rodzaju parametry, jakie ma sprzęt danej firmy. Każdy wie, które laptopy są najdroższe i doskonale wiemy, z jakiego powodu firmy tak się cenią. Za ceną idzie dobra jakość. Powinniśmy mieć to na uwadze.


sortownik odpadów
Bloger: Franke Polska Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: http://www.franke.pl/franke-13455-sortowniki-odpadow.html


samochód - powiększenie
Bloger: Daniel Jolivet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Sigma 85/1.4 należy do najwyższej jakościowo serii tego wytwórcy, która w standardzie jest oferowana z gwarancją wynoszącą 3 lata, z możnością jej poszerzenia o dodatkowe dwa - warto obejrzeć produkty sklepu SIGMA.


To dosyć zdecydowanie odróżnia Sigmę na tle konkurencji i zaświadcza o pewności firmy dotyczącej dużej jakości zrealizowania własnego wyrobu. Tę dużą japońską jakość zrealizowania widać w każdym centymetrze konstrukcji. Gładkie, czarne obicie obudowy nadaje mu wytworny design.
2022-06-09 15:11:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.