Jakie wybrać gadżety i akcesoria do telefonu komórkowego?

Telefonia komórkowa jest gałęzią technologii, która rozwija się niesamowicie szybko. Bardzo duża ilość stale powstających różnych modeli telefonów sprawia, że równolegle rozwija się biznes akcesoriów telefonicznych.
etui na smartfon
Bloger: Elisa Fair
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat temu wielką innowacją było wprowadzenie do telefonów możliwości robienia zdjęć. Obecnie różne rozwiązania dodatkowe do telefonów są już koniecznością a mniej lub bardziej wymyśle gadżety do smartphonów to ogromny obszar biznesu. Jakie akcesoria do komórki wypełniają obecnie sklepy? Przede wszystkim nadal niezbędne są tradycyjne akcesoria do komórki - ładowarki, etui, baterie, różnego rodzaju uchwyty, słuchawki, gadżety do samochodu, karty pamięci i ochronne folie. Akcesoria te coraz bardziej zaskakują oryginalnością i funkcjonalnością.

Inne artykuły

Ile w sprzedaży może kosztować sterownik warty jedynie parę złotych?

Xbox One
Bloger: ビッグアップジャパン
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W przypadku stwierdzenia awarii któregokolwiek elementu komputerowego, autoryzowane warsztaty związane z motoryzacją mają jedynie jedno rozwiązanie: wymianę na nowy.


Jednak prawdziwi fachowcy potrafią pomóc znacznie mniej kosztownie poprzez naprawę zepsutych sterowników.


Wśród uchwytów, które gwarantują bezpieczne korzystanie ze smartfona np. jako nawigacji wymienić możemy uchwyty rowerowe - najczęściej montowane do kierownicy, uchwyty samochodowe - montowane na przedniej szybie, dzięki przyssawce lub uchwyty, które można przymocować na przykład do deski rozdzielczej. W ofercie producentów gadżetów komórkowych znajdziemy również specjalne produkty dla osób aktywnych fizycznie - opaski i pokrowce, które można założyć na rękę lub na biodra. Tego typu rozwiązania uprzyjemniają jogging, czy też jazdę na rolkach lub deskorolce i dają możliwość jednoczesnego słuchania muzyki oraz korzystanie z rozmaitych aplikacji treningowych. Zapraszamy tu: artykuł.

Z kolei etui dziś nie tylko zabezpiecza telefon przed zarysowaniami czy uderzeniami, ale także stanowi modny gadżet. Szczególnie trendy w ostatnich latach stały się gumowe pokrowce w rozmaitych wzorach i ciekawych kształtach ze sterczącymi elementami. Jeśli chodzi o baterie do komórki to niezbędne są oczywiście baterie uniwersalne, pasujące do większości smartphonów bez względu na model i markę, ale ogromnym zainteresowaniem cieszą się także baterie czerpiące energię ze słońca, które pozwalają na naładowanie telefonu niemal w dowolnym miejscu. Natomiast ładowarki samochodowe w zależności od zapotrzebowania mogą mieć wejścia USB, micro lub mini. A co jeśli oryginalna bateria przestanie całkowicie służyć? Dla hobbystów: sprawdź to.


smartfon z pokrowcem
Bloger: Honou
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
To żaden kłopot! Producenci oferują baterie różnych typów i o różnej pojemności. Nie jesteśmy również skazani na słuchawki, które producenci sprzedają razem ze smartphonem. W sklepach spotkamy słuchawki dokanałowe, douszne i nauszcze, dzięki czemu mamy możliwość wyboru tych, które są dla nas najwygodniejsze. W dodatku, obecnie dostępne są nowoczesne słuchawki Bluetooth, które oferują dużo większą swobodę podczas ruchu od klasycznych słuchawek przewodowych. Słuchawki Bluetooth są szczególnie przydatne w czasie jazdy autem i są świetną alternatywą dla zestawów głośnomówiących.
2022-10-05 08:15:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.