Drony, to znaczy bezzałogowe statki latające są przyszłością nie tylko sił zbrojnych, mogą być fascynującym rozwiązaniem do kamerowania specjalnych wydarzeń

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że technika każdego dnia coraz bardziej się rozwija. Przebiegu tego nikt nie jest w stanie zastopować, w związku z tym należy iść z duchem czasu i zaintrygować się ciekawostkami w branży elektronicznej.

Filmowanie z powietrza
Bloger: Arne Krueger
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Przebojem ostatnich lat są drony, to znaczy bezzałogowe statki latające. Do tego czasu były wykorzystywane wyłącznie przez siły zbrojne do monitorowania miejsc zagrożonych. Warto zatem zastanowić się do czego mogłyby nam się przydać i jak wybrać najlepszy? Zdecydowanym faworytem jest DJI Phantom 3 Professional (w sklepie Gohero), jaki jest nowością na rynku, albowiem jego poprzednik odszedł do lamusa. Jest to jeden z przedstawicieli najlepiej sprzedających się malutkich dronów. Co jest w nim takiego niesamowitego? Przede wszystkim DJI Phantom 3 Professional ma kamerę główną , a także dwa mniejsze obiektywy, dzięki czemu ma możliwość obserwacji tego co dzieje się z każdej strony i występuje minimalne prawdopodobieństwo, że może w coś uderzyć. Następną niewątpliwą zaletą jest to, że potrafi być w powietrzu nawet 23 minuty, co jest ogromnym wyczynem. Jego wartość przypuszczalnie nie odstraszy większości klientów, gdyż z taką liczbą możliwości jaką dysponuje DJI Phantom 3 Professional nie wynajdziemy na rynku nic lepszego. Kolejnym z najczęściej nabywanych jest 3DR Iris +, jakim można sterować z komputera albo smartfona- dronów. Najważniejszym atutem dla większości z nas będzie to, iż mamy możliwość nagrywania filmików za pomocą naszej kamery, nie ulega wątpliwości, że musi być ona kompatybilna z tym urządzeniem. Jest on tańszy od opisanego wcześniej bezzałogowego statku latającego, dlatego też więcej osób może pozwolić sobie na jego kupno. Długość lotu urządzenia 3DR Iris + jest naprawdę przybliżony do poprzednika, gdyż w tym przypadku wynosi 22 minuty.

Jeśli w dalszym ciągu wahamy się nad kupnem tego sprzętu, albowiem nie mamy pewności, że uda nam się go wykorzystać, warto pomyśleć jakie uroczystości czekają nas w nadchodzących latach.

Masz chęć poznać kolejne bogate w informacje artykuły? Jeżeli tak, to zobacz ofertę na witrynie (http://www.radius.info.pl/przeglady-masztow/), która z całą pewnością posiada wartościowe dane.

Jeżeli wyślemy drona w powietrze będziemy mieli gwarancję, że pozostaną utrwalone najcudowniejsze momenty naszego życia, a my nie będziemy musieli trwonić czasu na krążenie z kamerą i proszenie gości o uśmiech. W związku z tym, statek powietrzny będzie niezrównany na tego typu uroczystościach jak piknik rodzinny, wesele, chrzciny oraz spotkanie klasowe po latach.
2022-03-23 07:37:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.