Jak wykończyć praktyczną i niewiele brudzącą się kuchnię? Garść porad dla architektów wnętrz

Jeżeli jesteś akurat na etapie wykańczania swojego mieszkania, wiesz niewątpliwie, iż nie jest to bynajmniej bułka z masłem. W dzisiejszych czasach masz do wyboru tak wiele różnego rodzaju mebli lub materiałów budowlanych, że zdecydowanie podjęcie decyzji i wybranie jednego stylu nie jest prosteDzisiaj garść porad dla tych, którzy chcą mieć praktycznie urządzone mieszkanie. Nie jesteś pedantyczny? Zastosuj się do naszych wskazówek, a na pewno będziesz zadowolony ze swojego mieszkania!


Ściana w kuchni


Zwykle mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że jednym ze oczywiście najbardziej strategicznych miejsc praktycznie w każdej kuchni jest fragment ściany
wrocław
Bloger: falkowata
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
nad blatem. To akurat to miejsce brudzi się najmocniej, dlatego bez wątpliwości warto tam zamontować jakiś mało brudzący się lub łatwy do czyszczenia materiał. Jeśli mamy coś doradzić, zdecydowanie nie polecamy montowania w tym miejscu cegły na ścianę.

Jeśli zaintrygował Cię prezentowany materiał, zobacz bez wahania ten świeży wpis (https://www.pralnia-warszawianka.pl/) - on też jest warty zainteresowania, więc z pewnością się nie rozczarujesz!

Jeżeli podoba Ci się wystrój tworzony przez cegły na ścianę, możesz nimi wyłożyć właściwie wszystkie pozostałe przestrzenie w kuchni - nie sprawdzą się one jednak najlepiej w tym wrażliwym miejscu, podobnie jak na przykład kamień dekoracyjny - zobacz co znalazłem. Możesz postawić na przykład na tapetę z pleksi czy specjalne farby do ściany, które można prosto umyć, jednak niewątpliwie nie powinieneś decydować się na kamień dekoracyjny.


Właściwe kolory

Musisz wybrać także właściwe kolory szafek i pozostałych elementów w kuchni

Jeżeli nie chcesz, aby na meblach było widać praktycznie każdy odcisk palca, na pewno powinieneś wybrać raczej odcienie matowe niż błyszczące. Zwykle całkiem dobrze sprawdza się, wbrew powszechnym pozorom, kolor biały czy kremowy, na których nie widać praktycznie żadnych zabrudzeń.
2022-11-29 09:40:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.