Co nowego oglądamy na rynku smartfonów

Gdybyśmy mieli usadowić obok siebie smratfony, jakie wyszły jako pierwsze, a także te, które są teraz najnowsze, to wyszukalibyśmy już za pierwszym razem kilka różnić pomiędzy tymi modelami. Najbardziej rzucająca się w oczy różnica to niewątpliwie prezencja.
W chwili obecnej smartfony znacznie zwiększyły swój rozmiar, ale jednocześnie ich waga spadała, przez to, że większość modeli została wytworzona jako ultracienkie urządzenia mobilne - nowość - smartfon od HTC. Po drugie, naszą uwagę niewątpliwie skupi wyświetlacz. To, że ekran ma coraz pokaźniejsze rozmiary, przy każdej premierze nowego urządzenia, faktycznie przestało nas stosunkowo dziwić.

porównanie galaxy s4 i s5
Bloger: pestoverde
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Mimo wszystko jakość pokazywanego obrazu, jest naprawdę zachwycająca. Pierwotne smartfony były idealnym typem telefonów, niestety właściciele tych urządzeń narzekali na to, iż smartfony nie są za bardzo wytrwałe i przy ciągłym zastosowaniu, padały nawet po niecałym dniu. W tej chwili jest szansa nabycia współczesnych urządzeń, jakie charakteryzują się niezwykle wytrzymałą baterią. W ten sposób urządzenie mobilne w różnych przypadkach przestało służyć wyłącznie do dzwonienia i pisania sms-ów. Weźmy pod uwagę innowacyjne opcje fotografowania. Wracając do czasów pierwszych komórek, uświadomimy sobie, iż taka możliwość w ogóle nie była wtedy brana pod uwagę. Dzisiaj nie tylko możemy osiągnąć wspaniałą kolorystykę zdjęć, ale także nagrywanych filmów.

nowy iPhone4
Bloger: Riccardo Fissore
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Zainstalowane innowacyjne programy pozwalają na otrzymywanie różnych tematycznych fotografii, natychmiastowych retuszy, jak i również poprawę na przykład brzydkich cieni. Zmontowane filmy i wykonane fotografie przy użyciu smartfona zwykle nie są gorsze jakością od amatorskiej jakości cyfrówek, a wszystko znajduje się w jednym niewielkim urządzeniu.


Inne artykuły

Nowości w sprzęcie elektronicznym

Samsung GALAXY S 4
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung
Precyzyjne smartfony o dłuższym czasie działania są hitem na rynku oraz chętnie sięgają po nie też amatorzy. Osoby początkowo nieprzekonane do wyboru funkcjonalnych substytutów tradycyjnych telefonów mobilnych zmieniają zadanie po nawet niezbyt długotrwałym użytkowaniu kolejnego Samsunga.

Innowacyjne telefony to nie tylko wspanialsza obudowa i poziom wykonywanych zdjęć, to także szybsze połączenie z Internetem. Bardzo dużo osób korzysta ze smartfonów jako urządzeń, dzięki którym mogą łączyć się z siecią. To są jak najbardziej tylko nieliczne rzeczy, które zostały unowocześnione, poza nimi jest również wiele ciekawych oprogramowań - czytaj to.
2019-10-29 08:10:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.