Od jakiej marki urządzenia AGD najlepiej sobie sprawić?

Do głównych sprzętów jakie spotyka się w praktycznie każdej kuchni zalicza się kuchenki i lodówki, coraz częściej można spotkać także zmywarki. Lecz codzienne przygotowywanie posiłków mogą wspomóc inne przyrządy, zaliczane do drobnego AGD, takie jak blendery albo miksery. Zajmują niewiele miejsca w szafce czy na kuchennym blacie, a dzięki nim takie czynności jak siekanie, ubijanie czy ugniatanie ciasta będą trwały dużo mniej niż przy ręcznej robocie.
lodówka
Bloger: Karen Highland
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Bardzo dobrym przykładem na przykład będą wielofunkcyjne blendery, a największym producentem wśród tego typu produktów jest firma Zelmer (produkty firmy Zelmer znajdziesz na ceneo.pl). Porządne wykonanie, trwałość i dużo ciekawych funkcji to charakterystyczne zalety praktycznie wszystkich jej produktów, a jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie blenderów jest model Zelmer 491.20. Posiada on sporą moc, sprawdzającą się przy kuchennych pracach, a poza tym kilkustopniową regulację prędkości pracy, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do typu obrabianych warzyw. Wymienialne tarcze i kilka dodatkowych nakładek pozwalają na przetarcie zupy, posiekanie lub pokrojenie najróżniejszych warzyw, a poza tym ubicie piany z białek.

Poświęć chwilę i sprawdź tu (http://www.autopietrzak.pl/cms/oferta) dodatkowe informacje na opisywany temat - one z całą pewnością Cię zaciekawią, zatem nie zwlekaj za długo:)w kuchni
Bloger: outreachr.com
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Przy pomocy tego blendera można również kruszyć kostki lodu, co z pewnością można docenić w upalne, letnie popołudnia. Zelmer (tutaj więcej: FD 1002 Biała od Zelmer) wykonuje produkty nie tylko solidne, lecz także eleganckie, co pokazują liczne nagrody zdobywane przez ten właśnie model. Dostępny jest on w dwóch wersjach kolorystycznych, najpopularniejszy jest biały, ale w ofercie pojawił się także Zelmer 491.20NM Limited Design w stonowanym, ciemnym kolorze.

Inne artykuły

Czym cechuje się nowoczesna kamera GoPro w swojej kolejnej odsłonie?

Rewolucja w świecie sprzętów rejestrujących rozpoczęła właśnie kamera GoPro Black. Jest to nowa edycja wybieranej często kamery GoPro, to znaczy marki doskonałej, gwarantującej doskonałą jakość rejestrowanego obrazu i niesamowite wrażenia związane z jego odtwarzaniem. W tej wersji kamery pojawia się opcja korzystania z Wi-Fi, co jest kolejnym atutem tego markowego, nowatorskiego sprzętu. Zalicza się on do najlepszych dzisiaj na rynku i długi czas nie znajdzie sobie godnej konkurencji.


Dla wielu osób bardzo przydatne może być jedno z innych urządzeń tego producenta, to znaczy spożywcza suszarka Zelmer FD 1002 Biała. Dzięki niej można szybko i wygodnie ususzyć owoce, warzywa i grzyby, zostawiając wyśmienite smaki na jesienną i zimową porę. Ten model kuchennej suszarki pozwala na precyzyjne ustawienie długości i innych funkcji suszenia, dostosowując je do danych produktów.

Na zakończenie warto powiedzieć o mało docenianym, a niezwykle przydatnym urządzeniu, jakim jest nawilżacz przenośny Zelmer AH1500, który może zapewnić najlepszą dla nas wilgotność i klimat we wszystkich pomieszczeniach.
2019-06-22 07:21:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.