Wybieramy tablet

Ostatnie czasy to bardzo duży wysyp najróżniejszych smartfonów oraz tabletów. Urządzenia te zyskały ogromnie na popularności, zostając mobilnymi centrami rozrywki. Dużych rozmiarów dotykowe ekrany, coraz wydajniejsze pamięci i procesory sprawiły, że obecne tablety są znacznie szybsze niż komputery sprzed kilkunastu lat.


Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung
W Stanach dużą popularnością cieszą się urządzenia firmy w jabłkiem, w naszym kraju są one nieco rzadziej nabywane, ale powolutku zaczyna się to zmieniać.

Czy myślisz, że w internecie jest niewiele wartych zarekomendowania postów? Jeżeli masz zamiar odszukać istotnie przydatny portal, to zalecamy tę stronę (https://odlaikadoautomatyka.pl/tester-automatyzujacy-kurs/).

Apple od samego początku postawiło na najwyższą jakość tak sprzętu jak i programów, co doskonale przedstawia Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Biały (MD544FD/A).


Wiele osób uważa, że Apple robi najlepszej jakości ekrany do tabletów, i spoglądając na opisywane urządzenie ciężko się z tym nie zgodzić. Przekątna 8 cali, podświetlenie LED i duża rozdzielność powodują, że trudno się oderwać od barwnego i nasyconego pięknymi kolorami ekranu dotykowego. Pozostała część elementów nie zostaje w tyle. Wydajny procesor i aż 32G pamięci bez żadnych problemów potrafią obsłużyć nawet bardzo rozbudowane gry i aplikacje. Aby praca z tabletem była jeszcze bardziej przyjemna, Apple zdecydował się wyposażyć Ipad w liczne aplikacje do obróbki grafiki, filmów i muzyki, tak więc wyciągając tablet z pudełka dostaje się przygotowane do większości zadań urządzenie. Te tablety sprzedawane są w paru kolorystycznych wersjach, opisywany wyżej egzemplarz jest cały biały, a ma głęboki czarny kolor.

Także biały, ale znacznie większy, bo 10 calowy jest . W przypadku firmy Asus także nie było żadnych kompromisów jeżeli będzie chodzić o wydajność i użyte komponenty. 32G pamięci, matryca z dużą rozdzielczością i mocny procesor także stawiają ten egzemplarz w najwyższym segmencie tabletów do zaawansowanych rozwiązań przy zapewnieniu atrakcyjnej dla wszystkich odbiorców ceny.
2022-05-26 14:45:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.