Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — szczególnie takie, które są wykorzystywane w pracy

W naszym kraju jest taką ustawę, że każdy laptop, który jest używany w firmach, musi posiadać legalny program.


Zapewne wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal i ośmieszenia, na jakie wystawiona została policja, gdy swego czasu okazało się, że pracują oni na pirackim oprogramowaniu.
oprogramowanie
Bloger: frankieleon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Ścigają takie rzeczy pośród obywateli, a sami nie popisali się zbytnio przykładem. Dzisiaj takie zachowania wydają się być już bardzo rzadkie. Wszystkie spółki zdają sobie sprawę, że komputery, które są w budynku oraz używane są przez osoby tam zatrudnione, powinny posiadać legalne oprogramowanie, ale także legalny system antywirusowy.

Prezentowany wątek na pewno ma interesujące informacje, lecz aby uzyskać ich jeszcze większą ilość prześledź link (http://souniq.pl/szczotki-czolowe-drut-falisty-z-gwintem-lub-otworem-do-szlifierek-katowych/), który jest niezwykle intrygujący.

To niezwykle ważne. Musimy trzymać na to fakturę oraz w momencie kontroli pokazać, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeżeli zamawiamy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset komputerów, to oczywiście mamy szansę, by zapytać o rabat. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, by zrobić szkolenie z tego systemu. Będzie to na pewno niezwykle użyteczne, ponieważ badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, które daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Takiego rodzaju szkolenie może być także wykonane zdalnie.
Taka forma jest dzisiaj dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Zamawiając oprogramowania na laptopy firmowe, nie zapominajmy o tym, że powinniśmy otrzymać też gwarancję.
2022-06-08 08:48:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.