Urządzenia
praca przy komputerze
Bloger: Intel Free Press
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Informatyczne bezpieczeństwo w firmach, czyli w jaki sposób zagwarantować nieprzerwane funkcjonowanie infrastruktury informatycznej

Obecnie niewiele firm może sobie poradzić bez komputerów. Nawet w przypadku niewielkich, kilkuosobowych firm duża część pracowników posiada swoje komputery czy laptopy, na których realizuje swój zakres obowiązków. W dużych firmach sprzętu będzie dużo więcej, poza tym mogą się pojawić urządzenia do sieci, czy serwery na oprogramowanie firmowe.

Czym cechuje się nowoczesna kamera GoPro w swojej kolejnej odsłonie?

Rewolucja w świecie sprzętów nagrywających zaczęła właśnie kamera GoPro Black. Jest to najświeższa edycja wybieranej często kamery GoPro, czyli marki rewelacyjnej, która gwarantuje doskonałą jakość rejestrowanego obrazu i doskonałe wrażenia wiążące się z jego odtwarzaniem. W tej wersji kamery istnieje opcja korzystania z Wi-Fi, co jest kolejnym atutem tego markowego, innowacyjnego sprzętu. Zaliczany jest on do najlepszych aktualnie na rynku i długi czas nie znajdzie sobie godnego konkurenta.
acer aspire s3
Bloger: Commander, U.S. 7th Fleet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co ciekawego proponuje Acer jeśli będzie chodzić o ultrabooki, laptopy i tablety.

Acer od wielu lat produkuje bardzo dobre jakościowo elektroniczne sprzęty, w tym tablety oraz laptopy. W ofercie ma zarówno propozycje niskobudżetowe, jak również mocne, wydajne urządzenia do zastosowań biznesowych czy rozrywki.
ceny
Bloger: Familjen Helsingborg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczesne, proste telefony

Komputery, tablety, smartfony - to Urządzenia, bez jakich większa część współczesnych ludzi nie wyobraża sobie życia. Towarzyszą nam na każdym kroku ogromnie usprawniając wiele codziennych czynności. rynek technologiczny cały czas się rozbudowuje i dostępne teraz sprzęty charakteryzują się wielkim zaawansowaniem.
switch
Bloger: You Tube - Tomasz Szafarek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co może dać switch zarządzalny i czy jest to drogie urządzenie?

Jest to urządzenie, które służy do połączenia sieci LAN. Za pośrednictwem tego Urządzenia możemy uporządkować oraz rozbudować sieć, która funkcjonuje w mieszkaniu albo w biurze.


Co może dać switch zarządzalny i czy jest to drogie urządzenie?

Przed kupnem takiego urządzenia jak switch należy sobie udzielić odpowiedzi na pytanie: jak wiele sprzętów będzie do niego podpięte.
stylowe etui
Bloger: Elisa Fair
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wybieramy tablet

Ostatnie czasy to bardzo duży wysyp przeróżnych tabletów i smartfonów. Urządzenia te są ogromnie popularne, stając się przenośnymi centrami rozrywki. Duże dotykowe ekrany, coraz szybsze procesory i pamięci sprawiły, że obecne tablety są dużo wydajniejsze niż komputery sprzed kilkunastu lat.
figurki 3D
Bloger: Jennie Faber
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dzisiejsze technologie skanu oraz drukowania 3D

Nasze czasy obfitują w nowomodne urządzenia, które posiadają wszechstronne zastosowanie. Jedne służą nauce, inne pracy, jeszcze inne zabawie. Do takich urządzeń można szczególnie zaliczyć wielozadaniową maszynę do drukowania i skanowania, jaka robi to w formacie 3D. Ludzie mocno fascynują się tym tematem, jako że w dalszym ciągu jest to news na naszym rynku, a jej ewentualności są nieograniczone.
piloty
Bloger: Carlos Castro Ruge
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Duże wyprzedaże, artykuły RTV, AGD najlepiej kupować zaraz po świętach.

Gigantyczną radochę sprawiają artykuły, z których możemy korzystać na co dzień, takie jak: dobrej jakości odbiornik telewizyjny, praktyczny tablet, czy wielofunkcyjny zaparzacz do kawy. Te urządzenia, w czasie przedświątecznym przeżywają prawdziwe osaczenie ponieważ towarzyszy im wiele specjalnych ofert cenowych. Chcąc zakupić urządzenia rtv po intratnej cenie warto wybrać się na zakupy po świętach. Wówczas sieci handlowe oferujące artykuły rtv i agd wietrzą magazyny i wyprzedają towary. Okazje spektakularnych cen prowadzone są rok rocznie. Od 27 grudnia markety wprowadzają duże obniżki na pełny asortyment. Poświąteczne okazje cenowe to już standard prawie każdej branży.
DJI Phantom 3 Profesional
Bloger: Compudemano
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Drony, to znaczy bezzałogowe statki latające są przyszłością nie tylko sił zbrojnych, mogą być fascynującym rozwiązaniem do kamerowania specjalnych wydarzeń

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż technologia każdego dnia coraz bardziej się polepsza. Procesu tego nikt nie może wstrzymać, z tej przyczyny powinno się iść z duchem czasu i zainteresować się nowościami w branży elektronicznej.
telewizor
Bloger: skippyjon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z łatwością możemy dziś kupić tanie telewizory

Warto korzystać z dobrodziejstw technologii
Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że w marketach mamy szansę wyszukać sporo elektronicznych sprzętów, które z jednej strony mogą ułatwić nam funkcjonowanie, a z drugiej mają szansę umilić nam wolne chwile.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.