Dokumenty
przetłumaczony tekst
Bloger: Jessica Spengler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak poradzić sobie z przetłumaczeniem szwedzkiego dokumentu?

Szwecja jest państwem, które coraz częściej wybierają rodacy myślący o emigracji zarobkowej. Warunki oferowane przez szwedzkich pracodawców są bardzo korzystne, znalezienie zatrudnienia nie stanowi poważniejszego kłopotu, dlatego też nikogo taka sytuacja dziwić nie powinna. Niemałe zainteresowanie Szwecją sprawia też, iż coraz częściej przymuszeni jesteśmy do przekładania przeróżnego typu dokumentów z tego języka na polski. W jaki sposób sobie z tym poradzić?
mężczyzna, tłumacz
Bloger: Lori Mazzola
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie wymagania trzeba spełniać, żeby pracować jako tłumacz przysięgły oraz kto zdoła nim zostać?

Tłumacz przysięgły to osoba, która wykonuje tłumaczenia zarówno dla ludzi prywatnych, jak również na potrzeby organów urzędowych, takich jak sąd czy też prokuratura. Tłumacz przysięgły to jednostka zaufania publicznego, specjalizuje się w rozlicznego typu tłumaczeniach, takich jak na przykład dokumenty urzędowe, procesowe, równocześnie może poświadczać o poprawności tłumaczeń wykonywanych poprzez inne osoby.
Słownik
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Profesjonalne tłumaczenia - wybieramy najlepszego?

Kiedy mamy problem z nieznajomością obcego języka, a korzystanie z naszej wiedzy i słowników uznamy za nieopłacalne, decydujemy się na tłumacza. Przeważnie cennik tłumaczeń ustalany jest na podstawie stron i ilości znaków.
Pakowanie maszynowe
Zaczerpnięte z: www.vincent.pl

Pomysł na własny firma, czyli w jaki sposób założyć firmę porządkującą?

Ostatnimi laty możemy zaobserwować wzrastające zapotrzebowanie na usługi profesjonalnego sprzątania. Duże firmy zatrudniają zewnętrzne firmy, które troszczą się o ład.


Pomysł na własny firma, czyli w jaki sposób założyć firmę porządkującą?

Tyczy się to zarówno domów prywatnych, jak także biur oraz miejsc publicznych.
materiały biurowe wrocław
Zaczerpnięte z: www.morguefile.com

Jeśli szukamy materiałów do biura, to opłaca się zobaczyć ofertę sklepów z Wrocławia

Wybierając Produkty potrzebne do biura, warto dobrze poprzeglądać propozycje sklepów. Oferta różnorodnych towarów jest tak duża, że na pewno możemy odnaleźć jakąś wyjątkową okazję.


Jeśli szukamy materiałów do biura, to opłaca się zobaczyć ofertę sklepów z Wrocławia

Jeżeli ciekawią nas materiały biurowe Wrocław jest miastem, w którym bez problemu odnajdziemy sklep trudniący się ich sprzedażą.
Kredyt
Bloger: epSos .de
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym jest kredyt inwestycyjny i na jaki cel można go zdobyć?

Kredyt inwestycyjny jest to kredyt bankowy, jaki jest przeznaczany na przeróżne cele, między innymi na otworzenie, przerobienie czy powiększenie przez kredytobiorcę majątku trwałego, do tego kredyt inwestycyjny jest też udostępniany na nabycie wartości prawnych i niematerialnych lub też zakup udziałów w jakimś konkretnym przedsiębiorstwie. Kredyt ów można też dostać na zdobycie papierów wartościowych.
ręka podająca kartkę papieru
Zaczerpnięte z: flickr.com

Które dzisiejsze informatyczne rozwiązania powinno się wdrożyć w firmie?

Zorganizowanie pracy w wielkiej korporacji wymaga od nas synchronizacji wielu wymiarów. W tym miejscu należy jasno przyznać, że konieczność dostosowania istotnej ilości szczegółów firmowych może dostarczyć nam niestety dużą sumę trudności. Na szczęście, dzisiejsze rozwiązania informatyczne są w stanie pokaźnie ułatwić ten przebieg.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.