Samochód
Ciężarówka, tir
Bloger: Barry Lewis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeśli spotkają nas kłopoty w trasie

Polska o (czym nie każdy wie) jest europejskim rekinem w transporcie międzypaństwowym przewozów produktów na terenie Wspólnoty Europejskiej a także poza nią na terenie kontynentu. Gdy się wnikliwiej zastanowić nie jest to wcale takie dziwne, Polska bowiem leży prawie w doskonałym położeniu o ile nasza firma będzie się zajmować transportem międzypaństwowym. Nie przypadkowo mówimy o naszym państwie jako o centrum lądu, i nie jest to wyłącznie figura retoryczna czy też przejaw dumy z punktu gdzie się żyje. W tym wypadku jest to szczera prawdziwość, starczy zerknąć na mapę Europy w jakimkolwiek atlasie, a wszystko będzie jasne.
zobacz
Bloger: suttonls
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakie miejsce przyjść jeśli popsuje nam się coś w naszym pochodzącym z Francji aucie?

W dzisiejszych dniach posiadamy bardzo dużo aut w Polsce. Prawie w dowolnej rodzinie jest samochód. Wyobraźmy sobie wszakże co by było, jakby go nie było.
folie reklamowe
Bloger: Wastfoll
Zaczerpnięte z: Wastfoll

Samoprzylepne folie reklamowe są bardzo mocne

Czym wyróżniają się folie samoprzylepne i w jaki sposób się je wykorzystuje?

Możemy wykorzystywać z tradycyjnych i zazwyczaj stosowanych sposobów, lecz dobrze będzie, gdy zaczniemy reklamować nasze usługi też w inny sposób. Mamy szansę do tego zastosować samochód, lub witrynę okienną naszego zakładu, na których pojawią się odpowiednie naklejki powiadamiające o usługach, które proponujemy.
felgi samochodowe
Bloger: Ryan Gsell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeżeli nasz pojazd jest do zezłomowania

Gdy otrzymujemy prawo jazdy do ręki jesteśmy najszczęśliwsi pod słońcem. A prawda jest taka, że nie zawsze od razu dostajemy samochód. Cóż, tak to już jest, że musimy prosić rodziców, by dali nam auto. Ale musimy na niego bardzo uważać. Co innego, kiedy człowiek otrzymuje swoje auto, wtedy zaczyna się szaleństwo.
firma - portret
Bloger: Emiliano García-Page Sánchez
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zakup używanego samochodu, o czym powinno się nie zapominać

Kupno auta to zawsze duża inwestycja. Na co w takim razie powinno się skierować uwagę zanim podejmiemy ustalenie o jego nabyciu?
Opony
Bloger: EveryCarListed P
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Drogi kierowco, bo właśnie taki jesteś - rozsądny. Nie zapomnij o wymianie opon.

Wiosna to silnie wyczekiwany przez nas okres. Toteż zwykle już z daleka jej wypatrujemy. Jest to także czas, kiedy musimy zadbać o nasze auto i pomyśleć o zamianie ogumienia. Nie odkładajmy tego na ostatnią chwilę, ponieważ będzie nam się po prostu źle jeździć i możemy doprowadzić do wypadku.
opona
Bloger: Adam Gaeth
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakim zajęciom i wyzwaniom musi codziennie stawiać czoła ten początkujący, jak i wykwalifikowany mechanik samochodowy

Praca w zakładzie mechaniki pojazdowej wlicza się, wbrew pozorom, do twórczych zajęć: zabiegani usługobiorcy przyjeżdżają swoimi albo służbowymi autami, a mechanicy mają za zadanie zidentyfikować usterkę, a następnie ją usunąć. Czasem już sam taksówkarz informuje o problemach z silnikiem czy zawieszeniem, a czasem pracownicy autoserwisu muszą samodzielnie znaleźć przyczynę, przykładowo wadliwie działającej klimy. Jedno jest jednakże pewne: naprawa samochodów obejmuje dużo rozmaitych zadań i pomimo tego że supernowoczesne maszyny znacząco upraszczają ich wykonanie, to absolutnie nic nie jest w stanie zastąpić ludzkiej inteligencji.
garaż
Bloger: mrhayata
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Garaże blaszane, cena postawienia garażu na dwa stanowiska

Jeśli mamy zamiar kupić samochód musimy pamiętać o tym, że potrzebny nam będzie garaż. Nie w każdym bloku jest możliwość kupna miejsca parkingowego w garażu podziemnym, a czasem i koło bloku ciężko jest postawić auto. Nie możemy ot tak, obok bloku postawić jakiegoś garażu blaszanego, który stałby się miejscem do zaparkowania auta. Dlatego albo decydujemy się, że auto będzie stało w okolicach bloku, albo szukamy garażu, który będziemy mogli wynająć gdzieś blisko.
Figurka 3d
Bloger: Steve Jurvetson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dbanie o bezpieczne podróżowanie własnym autem

Każdy rozważny posiadacz auta wie, że aby bez ryzyka nim podróżować, powinno się o niego troszczyć.


Dbanie o bezpieczne podróżowanie własnym autem

Auta z Francji od lat słyną jako jedne z najbardziej pewnych pojazdów.
folia samochodowa
Bloger: Daniel Oines
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Łatwy sposób na zmianę wyglądu samochodu - folie samoprzylepne

Aktualnie znaczna większość ludzi posiada samochody osobowe, z jakich użytkuje codziennie. Nie da się ukryć, że jest to jedno z dużych udogodnień, jakie odmieniło życie mnóstwa ludzi i pozwoliło o wiele szybciej i swobodniej poruszać się między różnymi miejscowościami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.