Samochód
zobacz
Bloger: suttonls
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakie miejsce przyjść jeśli popsuje nam się coś w naszym pochodzącym z Francji aucie?

W obecnych dniach posiadamy bardzo wiele samochodów w naszym kraju. Niemalże w dowolnej rodzinie jest samochód. Wyobraźmy sobie jednak co by było, gdyby go nie było.
Opony
Bloger: EveryCarListed P
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Drogi kierowco, bo właśnie taki jesteś - rozsądny. Nie zapomnij o wymianie opon.

Wiosna to silnie wyczekiwany przez nas okres. Czyli zazwyczaj już z daleka jej wypatrujemy. Jest to również czas, kiedy musimy zadbać o nasze auto i pomyśleć o zamianie opon. Nie pozostawiajmy tego na ostatnią moment, ponieważ będzie nam się po prostu źle prowadzić i możemy doprowadzić do tragedii.
Figurka 3d
Bloger: Steve Jurvetson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dbanie o bezpieczne podróżowanie własnym autem

Każdy roztropny posiadacz pojazdu wie, że aby bezpiecznie nim jeździć, należy o niego troszczyć.


Dbanie o bezpieczne podróżowanie własnym autem

Samochody francuskie od lat słyną jako jedne z najbardziej porządnych pojazdów.
opona
Bloger: Adam Gaeth
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakim zajęciom i wyzwaniom musi codziennie stawiać czoła ten początkujący, jak i wykwalifikowany mechanik samochodowy

Praca w zakładzie mechaniki pojazdów samochodowych należy, wbrew pozorom, do kreatywnych zajęć: zawsze spieszący się usługobiorcy przyjeżdżają prywatnymi lub służbowymi autami, a mechanicy muszą zlokalizować usterkę, a następnie ją usunąć. Niekiedy już sam kierowca informuje o kłopotach z rozrusznikiem czy układem kierowniczym, a czasem pracownicy autoserwisu muszą samodzielnie znaleźć przyczynę, na przykład wadliwie działającej klimy. Jedno jest natomiast pewne: naprawa samochodów obejmuje dużo rozmaitych zadań i choć nowoczesne sprzęty znacznie ułatwiają ich wykonanie, to absolutnie nic nie jest w stanie zastąpić ludzkiej inteligencji.
folia samochodowa
Bloger: Daniel Oines
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Łatwy sposób na zmianę wyglądu samochodu - folie samoprzylepne

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób ma auta osobowe, z jakich wykorzystuje codziennie. Nie sposób ukryć, iż jest to jedno z dużych udogodnień, jakie odmieniło życie wielu ludzi i przyzwoliło znacznie prędzej i swobodniej poruszać się między różnymi miejscowościami.
Ciężarówka, tir
Bloger: Barry Lewis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeśli spotkają nas kłopoty w trasie

Polska o (czym nie każdy wie) jest europejskim rekinem w transporcie międzynarodowym przewozów artykułów na terenie Wspólnoty Europejskiej a także poza nią na terytorium kontynentu. Jeśli się wnikliwiej zastanowić nie jest to wcale takie dziwne, Rzeczpospolita Polska bowiem leży prawie w idealnym położeniu jeżeli nasza firma ma się zajmować przewozem międzypaństwowym. Nie przypadkowo mówimy o naszym kraju jako o "sercu" kontynentu, i nie jest to jedynie figura retoryczna czy objaw dumy z miejsca gdzie się żyje. W tym przypadku to szczera prawdziwość, starczy zerknąć na mapę Europy w dowolnym atlasie, a wszystko stanie się jasne.
firma - portret
Bloger: Emiliano García-Page Sánchez
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zakup używanego samochodu, o czym powinno się nie zapominać

Zakup samochodu to zawsze duża inwestycja. Na co więc warto zwrócić uwagę zanim wdrożymy decyzję o jego kupnie?
wnętrze samochodu z klimatyzacją
Bloger: Gib Goodrich
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co to jest i jak działa klimatyzacja? Jakie są największe trudności z jej działaniem? Co powinniśmy wiedzieć?

Jednym z najbardziej istotnych wynalazków ludzkości stała się lodówka sprężarkowa. Umożliwiła ona na bezpiecznie przechowywanie żywności oraz leków i to przez długi czas. Następnie ktoś mądry jednakże wpadł na pomysł, ażeby takie coś zainstalować w aucie, aby pasażerom bardziej miło się podróżowało w upale. Od tamtej chwili ciężko sobie wyobrazić podróżowanie bez klimatyzacji.
garaż
Bloger: mrhayata
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Garaże blaszane, cena postawienia garażu na dwa stanowiska

Jeżeli mamy zamiar kupić samochód musimy nie zapominać o tym, że potrzebny nam będzie garaż. Nie w każdym bloku mamy możliwość wykupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym, a bywa, że i koło bloku ciężko jest postawić auto. Nie można ot tak, przy bloku ustawić jakiegoś blaszaka, który byłby miejscem do zaparkowania auta. Z tego powodu albo decydujemy się, że auto będzie stało w pobliżu bloku, albo szukamy garażu, który będziemy mogli wynająć w okolicy.
felgi samochodowe
Bloger: Ryan Gsell
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeżeli nasz pojazd jest do zezłomowania

Kiedy dostajemy prawo jazdy do ręki czujemy się jakbyśmy złapali Pana Boga za nogi. A prawda jest taka, że nie zawsze od razu dostajemy samochód. Cóż, tak to już jest, że musimy prosić rodziców, by pożyczyli samochodów. Ale trzeba na niego bardzo uważać. Co innego, kiedy człowiek dostaje swój samochód, wtedy zaczyna się szaleństwo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.