Samochód
wnętrze samochodu z klimatyzacją
Bloger: Gib Goodrich
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co to jest i jak działa klimatyzacja? Jakie są największe trudności z jej działaniem? Co powinniśmy wiedzieć?

Jednym z najbardziej ważnych wynalazków ludzkości stała się lodówka sprężarkowa. Umożliwiła ona na bezpiecznie przechowywanie żywności oraz leków i to przez długi czas. Następnie ktoś mądry jednak wpadł na pomysł, żeby takie coś móc instalować w aucie, żeby pasażerom bardziej miło się podróżowało jak jest upalnie. Od tamtej chwili ciężko sobie wyobrazić jeżdżenie autem bez klimatyzacji.
folie reklamowe
Bloger: Wastfoll
Zaczerpnięte z: Wastfoll

Samoprzylepne folie reklamowe są bardzo mocne

Czym są folie samoprzylepne i w jaki sposób się je wykorzystuje?

Możemy wykorzystywać z tradycyjnych i nierzadko wybieranych metod, ale odpowiednio będzie, gdy zaczniemy reklamować nasze usługi również w inny sposób. Możemy do tego wykorzystać wóz, lub witrynę okienną naszego zakładu, na których zjawią się specjalne naklejki powiadamiające o usługach, które proponujemy.
Figurka 3d
Bloger: Steve Jurvetson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dbanie o bezpieczne podróżowanie własnym autem

Każdy roztropny właściciel auta wie, że aby pewnie nim jeździć, trzeba o niego zadbać.


Dbanie o bezpieczne podróżowanie własnym autem

Auta francuskie od lat są znane jako jedne z niezwykle porządnych konstrukcji.
Opony
Bloger: EveryCarListed P
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Drogi kierowco, bo właśnie taki jesteś - rozsądny. Nie zapomnij o wymianie opon.

Wiosna to mocno wyczekiwany przez nas okres. Toteż zwykle już z daleka jej poszukujemy. Jest to też czas, kiedy musimy zadbać o nasz samochód i pomyśleć o zmianie ogumienia. Nie odkładajmy tego na ostatnią chwilę, ponieważ będzie nam się po prostu źle jeździć i możemy doprowadzić do tragedii.
zobacz
Bloger: suttonls
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakie miejsce przyjść jeśli popsuje nam się coś w naszym pochodzącym z Francji aucie?

W obecnych dniach posiadamy bardzo wiele samochodów w naszym kraju. Niemalże w dowolnej rodzinie jest samochód. Wyobraźmy sobie jednak co by było, gdyby go nie było.
opona
Bloger: Adam Gaeth
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakim zajęciom i wyzwaniom musi codziennie stawiać czoła ten początkujący, jak i wykwalifikowany mechanik samochodowy

Praca w zakładzie mechaniki pojazdów samochodowych należy, wbrew pozorom, do kreatywnych zajęć: zawsze spieszący się usługobiorcy przyjeżdżają prywatnymi lub służbowymi autami, a mechanicy muszą zlokalizować usterkę, a następnie ją usunąć. Niekiedy już sam kierowca informuje o kłopotach z rozrusznikiem czy układem kierowniczym, a czasem pracownicy autoserwisu muszą samodzielnie znaleźć przyczynę, na przykład wadliwie działającej klimy. Jedno jest natomiast pewne: naprawa samochodów obejmuje dużo rozmaitych zadań i choć nowoczesne sprzęty znacznie ułatwiają ich wykonanie, to absolutnie nic nie jest w stanie zastąpić ludzkiej inteligencji.
folia samochodowa
Bloger: Daniel Oines
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Łatwy sposób na zmianę wyglądu samochodu - folie samoprzylepne

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób ma auta osobowe, z jakich wykorzystuje codziennie. Nie sposób ukryć, iż jest to jedno z dużych udogodnień, jakie odmieniło życie wielu ludzi i przyzwoliło znacznie prędzej i swobodniej poruszać się między różnymi miejscowościami.
Ciężarówka, tir
Bloger: Barry Lewis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeśli spotkają nas kłopoty w trasie

Polska o (czym nie każdy wie) jest europejskim rekinem w transporcie międzynarodowym przewozów artykułów na terenie Wspólnoty Europejskiej a także poza nią na terytorium kontynentu. Jeśli się wnikliwiej zastanowić nie jest to wcale takie dziwne, Rzeczpospolita Polska bowiem leży prawie w idealnym położeniu jeżeli nasza firma ma się zajmować przewozem międzypaństwowym. Nie przypadkowo mówimy o naszym kraju jako o "sercu" kontynentu, i nie jest to jedynie figura retoryczna czy objaw dumy z miejsca gdzie się żyje. W tym przypadku to szczera prawdziwość, starczy zerknąć na mapę Europy w dowolnym atlasie, a wszystko stanie się jasne.
firma - portret
Bloger: Emiliano García-Page Sánchez
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zakup używanego samochodu, o czym powinno się nie zapominać

Zakup samochodu to zawsze duża inwestycja. Na co więc warto zwrócić uwagę zanim wdrożymy decyzję o jego kupnie?
garaż
Bloger: mrhayata
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Garaże blaszane, cena postawienia garażu na dwa stanowiska

Jeżeli mamy zamiar kupić samochód musimy nie zapominać o tym, że potrzebny nam będzie garaż. Nie w każdym bloku mamy możliwość wykupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym, a bywa, że i koło bloku ciężko jest postawić auto. Nie można ot tak, przy bloku ustawić jakiegoś blaszaka, który byłby miejscem do zaparkowania auta. Z tego powodu albo decydujemy się, że auto będzie stało w pobliżu bloku, albo szukamy garażu, który będziemy mogli wynająć w okolicy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.