Wesele
ślub - fotografijka
Bloger: Tomasz Lewicki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wesele na świeżym powietrzu - o co trzeba zadbać?

Wiosna i lato to okres, gdy zawieranych jest najwięcej ślubów. Do zaplanowania uroczystości właśnie w tym czasie zachęca w szczególności ładna pogoda. Co prawda, może wówczas zdarzyć się i deszczowy dzień, ale są większe szanse, że jednak zaświeci słońce. Wiele par decyduje się też na ślub i wesele poza budynkiem.
DJI Phantom 3 Profesional
Bloger: Compudemano
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Drony, to znaczy bezzałogowe statki latające są przyszłością nie tylko sił zbrojnych, mogą być fascynującym rozwiązaniem do kamerowania specjalnych wydarzeń

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że technologia z dnia na dzień coraz bardziej się modyfikuje. Biegu tego nikt nie jest w stanie zastopować, w związku z tym powinno się iść z duchem czasu i zaintrygować się nowościami w branży elektronicznej.
wesele i para młoda
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

O jakich szczegółach trzeba pomyśleć przygotowując swoje wesele?

Wesele to wydarzenie, wymagające zaangażowania dużej liczby ludzi, w szczególności jeżeli jest to wielkie przyjęcie na kilkuset gości. Obecnie dużo par stawia na to, by ich wesele było bardzo uroczyste i niezapomniane.
para młoda
Bloger: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Unikalne momenty uchwycone na zdjęciu, czyli jak mieć odpowiednią sesję ślubną

Wesele to jedno z najwspanialszych uroczystości w całym życiu. Pragniemy te cudowne wspomnienia zatrzymać przez jak najdłuższy czas. Cudowne fotografie staną się odpowiednią pamiątką nie tylko dla nas, lecz także dla naszych krewnych. Dzięki nim długie zimowe wieczory staną się doskonałą okazją do wspominania.
Wnętrze restauracji
Bloger: Barka Tumska
Zaczerpnięte z: Barka Tumska

Obiekty z branży gastronomii, w których organizowane są różne wydarzenia.

O ile ktokolwiek ma w planach w najbliższym czasie urządzenie eventu dla dużej ilości gości to w głównej mierze na uwadze musi posiadać to, aby zobaczyć okoliczne lokale z branży gastronomii, w jakich przygotowane są różnego rodzaju eventy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.