Przewóz
zszywacz
Bloger: Colby Stopa
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zszywki mogą sporo złączyć - czytaj na ten temat więcej

Jak mamy szansę zapakować przesyłki?

Zszywki mogą sporo złączyć - czytaj na ten temat więcej

Gdy musimy do kogoś przesłać paczkę, pragniemy posiadać świadomość, że nic z niej nie wyleci podczas przewozu, a też pragniemy być pewni, że nikt nie będzie w stanie, niezauważenie się dostać do jej zawartości. Przez to właśnie chcemy korzystać z różnorakich ewentualności pakowania, tak aby posiadać świadomość, że wszystko będzie zamknięte odpowiednio mocno i w czasie przewozu nic nie ulegnie zniszczeniu.
transport
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Globalny przewóz towarów - wyzwanie czy standardowa działalność? Jak uprościć sobie spedycję?

Weźmy po uwagę podobną sytuację: dostawca wytworzył dla nas zamówienie, ale wspólne relacje z nim pozwalają jedynie na działanie transportowe na warunkach transportu FOB, także odpowiedzialność za całość spedycji od dostawy na statek trafia do nas. Jak obniżyć płatności i jak optymalnie dostarczyć towar do kraju?
transport
Bloger: Sunset Removals
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przewóz mebli powinien być właściwie zorganizowany

Gdy organizujemy przewóz jakichś towarów, chcemy mieć pewność, że dojadą one do punktu docelowego w określonym terminie i wszyscy będą zadowoleni. Przez to właśnie transport powinien być tak zaplanowany, by wszystko przebiegało w nim płynnie, aby nie było niepotrzebnych postojów, a co więcej, by towary docierały do punktu końcowego w niezmienionym stanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.