Przewóz
zszywacz
Bloger: Colby Stopa
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zszywki mogą sporo złączyć - czytaj na ten temat więcej

Podczas pakowania można zastosować różnorakie produkty

Zszywki mogą sporo złączyć - czytaj na ten temat więcej

Gdy mamy do kogoś przesłać paczkę, pragniemy posiadać świadomość, że nic z niej nie wyleci podczas przewozu, a też pragniemy okazać się pewni, że nikt nie będzie w stanie, niepostrzeżenie się dobrać do jej zawartości. Dlatego właśnie staramy się skorzystać z przeróżnych możliwości spakowania, tak aby posiadać gwarancję, że wszystko będzie zamknięte odpowiednio solidnie oraz podczas przewozu nic nie ulegnie zepsuciu.
transport
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/

Globalny przewóz towarów - wyzwanie czy standardowa działalność? Jak uprościć sobie spedycję?

Weźmy po uwagę ową sytuację: dostawca zrobił dla naszej firmy towar, jednak wspólne relacje z nim pozwalają tylko na działanie przewozowe na warunkach transportu Free on board, więc odpowiedzialność za wszystek transportu od dostawy na łódź spada na nas. W jaki sposób obniżyć koszty i jak najlepiej dostarczyć towar do Polski?
transport
Bloger: Sunset Removals
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przewóz mebli powinien być właściwie zorganizowany

Gdy organizujemy przewóz jakichś towarów, chcemy mieć pewność, że dojadą one do punktu docelowego w określonym terminie i wszyscy będą zadowoleni. Przez to właśnie transport powinien być tak zaplanowany, by wszystko przebiegało w nim płynnie, aby nie było niepotrzebnych postojów, a co więcej, by towary docierały do punktu końcowego w niezmienionym stanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.