Wiemy wszystko o komputerach
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych
Bloger: Verbatim
Zaczerpnięte z: Verbatim

Nowe wcielenie Twojego sprzętu czyli dobieramy obudowy do komputera

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu ofiaruje się zdecydowanie zbyt uwagi. Lecz jakość wykonania a także stosowny dobór materiałów pełni nie mniejsze znaczenie niż szata zewnętrzna lub parametry komputera. Warunkują one przecież nie tylko dobrą wentylację czy cichą pracę komputera lecz także sam komfort użytkowania naszej “maszyny”.
Windows 8
Bloger: Microsoft Sp. z o.o.
Zaczerpnięte z: Microsoft Sp. z o.o.

Systemy poprawiające działalność firm

Najistotniejszą kwestią przy wyborze właściwego oprogramowania jest określenie celów firmy oraz jej priorytetów biznesowych. Aby je wyznaczyć, niezbędna jest znajomość zalet przedsiębiorstwa i jego słabszych punktów. Bardzo istotną kwestią jest także znajomość rynku i skali zapotrzebowania na konkretną usługę albo produkt. Specjalnie opracowane oprogramowania dla firm, wspomagają ich działanie i podnoszą konkurencyjność na rynku. Z tego względu warto przemyśleć, jaki system dla firm jest korzystny dla naszej działalności.
Lenovo IdeaPad Y550
Bloger: Agencja 21
Zaczerpnięte z: Agencja 21

Fachowa reperacja laptopów w serwisie komputerowym

Każdy sprzęt komputerowy niekiedy się niszczy. Usterki w komputerze mogą oczywiście wynikać z wielu różnych przyczyn, między innymi z nieodpowiedniego stosowania komputera lub także ze względu na jego wiek. Nierzadko może się dodatkowo zdarzyć, iż złapiemy jakiegoś wirusa bądź wylejemy wodę na laptopa - takie rzeczy również zdołają mieć miejsce.
sieć lan
Bloger: Patrick Bombaert
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Znaczenie bezpieczeństwa komputerowego w przedsiębiorstwie

O plusach sieci internetowej nie potrzeba nikogo przekonywać. Starczy uświadomić sobie że używamy internetu na co dzień, choćby kupując buty. Znaczna cześć z nas przynajmniej sprawdzi w tenże sposób ceny zanim przespaceruje się do sklepu. Słuchamy w sieci muzyki a coraz częściej również ukochanego radia lub oglądamy TV. Jest to zupełnie normalne.
Toshiba STOR.E STELL S i STOR.E ALU 2S
Bloger: Toshiba
Zaczerpnięte z: Toshiba

Szczecin najlepszym miastem na zakupy dla wszystkich miłośników interesujących gadżetów elektronicznych

Elektronika otworzyła przed dzisiejszym człowiekiem sporo ciekawych możliwości. Nie należy się wobec tego dziwić, że dużo osób jest jej ogromnymi fanami oraz stara się podążać za pojawiającymi się dziś na rynku nowinkami, które zazwyczaj wzbudzają dosyć duże poruszenie. Szczecin, jako jedno z większych miast Polski oferuje zróżnicowany asortyment podobnych gadżetów, jako że popyt na nie jest naprawdę duży.
Nowe wydajne notebooki od Asusa
Bloger: Asus
Zaczerpnięte z: Asus

Bez wątpienia świetne oferty – profesjonalnie przygotowane urządzenie

Znakomita jakość w doskonałym wydaniu to bezsprzecznie ASUS X550CC-XX128H. Producent pragnie wciąż wprowadzać różne unowocześnienia do swoich ofert, razem z którymi wychodzi do zainteresowanych klientów. Moc opcji do dyspozycji jest zachwycająca, więc wskazane jest stale odświeżać dawane nam do dyspozycji nowości i czerpać z nich dla siebie to, co najlepsze. Przemyślane rozwiązania są w cenie, dlatego wskazane jest zwrócić się z jakimikolwiek wątpliwościami do naszych profesjonalistów.
serwis laptopów drLaptop
Bloger: Cheon Fong Liew
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pogotowie dla laptopów

Komputeryzacja sprzyja szybkiej wymianie informacji, a ponadto pozwala na pracowanie na właściwym, przyjaznym użytkownikowi sprzęcie. Ponieważ jednak każda tego typu maszyna ulega po latach uszkodzeniom, często bywa potrzebna pomoc serwisu komputerowego. Ogrom trudności z nieodpowiednio pracującym laptopem ,a także notebookiem mogą pomóc rozwiązać doświadczeni fachowcy, do jakich trzeba zwracać się czasem po porady.
laptop i notatki
Bloger: Jinho Jung
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Dobry komputer - czym się kierować podczas zakupów?

Większość osób w naszych czasach ma komputer. Ale nie wszyscy z nas się na sprzęcie komputerowym znają. Obecnie komputery możemy kupić za naprawdę nieduże pieniądze. Musimy jedynie wiedzieć, po co dany komputer będzie nam potrzebny. Jeżeli mowa o multimedialnym centrum rozrywki, znajdziemy inny sprzęt, niż gdy będzie chcieli mieć sprzęt do tworzenia projektów związanych z naszym zawodem. Bywa, że można wybrać komputer za mniejsze pieniądze, a bywa, że ze względu na nasz zawód musimy dużo zapłacić za różnego typu parametry, jakie ma sprzęt danej firmy. Każdy wie, które laptopy są najdroższe i dobrze wiemy, dlaczego firmy tak się cenią. W parze z wysoką ceną idzie wysoka jakość. Warto mieć to na uwadze.
pracownik IT podczas pracy
Bloger: Alper Çuğun
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odwieczne pytanie: na które studia się wybrać, żeby znaleźć dobrą pracę, w rzeczywistości nie ma sensu. Liczy się okres, w jakim akurat żyjemy

Jaka zajęcie zawodowe gwarantuje życie na poziomie i solidne zarobki? To pytanie z serii tych najbardziej zajmujących od zawsze zajmuje umysły młodych osób, którzy planują swoją przyszłość. Niestety, nie ma na tego typu postawione pytanie konkretnej odpowiedzi, gdyż w zależności od czasów, w jakich żyjemy, istnieją inne opcje w tej dziedzinie. Dlatego także nie możemy po prostu określić, iż coś się w każdej sytuacji sprawdza. Istnieją może i konkretne zawody, jak lekarz, bardzo cenione, jakie gwarantują bardziej stabilną przyszłość, jednak czy będzie tak zawsze
zestaw komputerowy
Bloger: Billie Ward
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sprzęt komputerowy znany każdemu czyli z jakiego rodzaju części i elementów są wykonywane komputery.

Czym jest komputer, wiedzą już nawet dzieciaki w szkole. Komputery są wszechobecne w naszym życiu, stosowane są i do rozrywki, i pracy. Lecz o ile praktycznie każdy wie, jak wygląda komputer i do czego jest używany, to niewiele ludzi, oprócz pasjonatów, będzie wiedziało, z jakich części tak naprawdę komputery się składają. Szczególnie, że ostatnie kilka lat to rosnąca popularność smartfonów, tabletów i laptopów, które w rzeczywistości są prawdziwymi komputerami o mocy obliczeniowej znacznie przekraczającej porządne komputery sprzed dwudziestu lat.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.