Porady i ciekawostki elektroniczne
dron w powietrzu
Bloger: Diriye Amey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Drony 3DR SOLO mamy szansę zestawić z innymi

Jakie urządzenia trzeba wykorzystywać do filmowania z powietrza?
Obowiązkowo powinniśmy się przyjrzeć temu, jak wspaniale wyglądają ujęcia oraz filmy wykonane z lotu ptaka, a jeśli samodzielnie pragniemy takie przygotować, to powinniśmy się zastanowić, co najlepiej będzie do tego zastosować. Czasami samodzielne wejście na dach, lub skorzystanie z platformy koszowej nie zaoferuje takiego rezultatu jakbyśmy spodziewali się, dlatego warto się namyślić, co innego powinniśmy tu wykorzystać.
programy
Bloger: Comes S.A.

Efektywne rozwiązania IT

W dniu dzisiejszym znaczenie telekomunikacji dla statystycznego użytkownika bez wątpliwości jest ogromnie duże. Zapewne każdy z nas posiada osobisty telefon komórkowy, za pomocą którego może się efektywnie komunikować.
Strona www
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu/

Jak znaleźć cenne jak i wartościowe informacje w sieci? To jest zależne od tematu, ale reguła zawsze jest podobna

Internet jest nagromadzeniem dużej ilości interesujących informacji, jednak żeby rzeczywiście znaleźć coś wartościowego należy się trochę naszukać. A to dlatego, iż jest tam zbyt dużo informacji, które tylko “zaśmiecają” internet, nie dając natomiast tak potrzebnych w danej chwili informacji. By więc odnaleźć coś, co okaże się dla nas ważne trzeba bardziej się wgłębić w temat, a później oddzielać informacje istotne od tych mniej wartościowych.
internet
Bloger: Cory M. Grenier
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Routery bezprzewodowe

Rosnąca ilość mobilnych tabletów oraz komputerów powoduje, że coraz częściej występuje potrzeba uruchomienia w domu czy biurze bezprzewodowego routera. Urządzenia te mają niewielkie rozmiary, podłącza się do nich zewnętrzne łącze internetowe i po odpowiedniej konfiguracji można zacząć korzystać z większej liczby urządzeń.
WWW
Bloger: Bull3t
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najlepsze projekty stron internetowych od firm we Wrocławiu

W naszych czasach najważniejsza jest odpowiednia promocja. A jeśli chcemy porządnie wypromować nasz produkt albo nasze usługi to musimy zainwestować w stronę www. Obecnie największym nośnikiem danych jest właśnie Internet. Firmy, które nie mają stron internetowych są często pomijane przez większą ilość klientów.
infrastuktura IT
Bloger: Bob Mical
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Masz firmę, sporą liczbę pracowników i mnóstwo dokumentów – dowiedz się, co możesz zmienić, aby uprościć pracę

W naszym kraju mamy wiele średnich i dużych firm, które wciąż się rozwijają, biorą kolejnych pracowników. W tego typu firmach każdy dzień to praca bardzo dużej liczby osób, muszących między sobą komunikować się, by praca odbywała się sprawnie i bezproblemowo.
tablety
Bloger: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl

Króciutki opis rynku tabletów w obecnych czasach - kilka przydatnych wskazówek dla kupujących te urządzenia.

Do niedawna jeszcze niewielu ludzi przypuszczało, że w ciągu raptem kilku lat urządzenia z ekranami dotykowymi zrewolucjonizują rynek mobilnej rozrywki i telefonów. Jednak rewolucja już się dokonała, obecnie zdecydowana większość kupujących nowy telefon wybiera jaki model smartfona w miejsce zwykłego aparatu z klawiszami, a tablety biją rekordy popularności sprzedaży. Nastąpiło to wszystko raptem w ciągu paru lat, gdy z mało znanych elektronicznych ciekawostek stały się jednymi z najchętniej kupowanych urządzeń, popularnością bijąc na głowę nawet laptopy.
Kable do komputera
Bloger: srbichara
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Czas zmienić sprzęt komputerowy na nowy.

Wciąż wyższe wymagania sprzętowe stawiane przez dostawców programów i gier oraz zmniejszające się ceny, powodują w użytkownikach przyspieszony oddech. Każdy okres jest odpowiedni na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.
komputer w sieci
Bloger: Blogging Dagger
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak znaleźć niezawodny serwer.

Wybór dobrego serwera, który będzie odpowiadał naszym potrzebom to odpowiedzialne zadanie. Wszak gwarantuje bezpieczeństwo znaczących informacji. Warto z tego powodu przeanalizować różne możliwości, aby być pewnym dobrego wyboru. Musimy ustalić co oznacza pojęcie „dobry serwer”. To przede wszystkim szybka pamięć i niezawodny zestaw dysków twardych. Niech nie ujdą naszej uwadze podzespoły. Ich redundancja pozwala na synchronizację urządzeń, a kontrola – pewność przechowywania danych.
sklep internetowy
Bloger: Serge Kij
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wykaz najpopularniejszych sklepów internetowych z paru przykładowych działów tematycznych.

Ostatnie kilka lat bardzo zmieniły rynek sprzedażowy w większości krajów, a wszystko za przyczyną coraz bardziej powszechnego internetu. Pierwsze internetowe sklepy nieśmiało powstawały już wiele lat temu, lecz chyba nikt nie przypuszczał, że po paru latach zakupy przez sieć tak zyskają na popularności. Ale trudno dziwić się temu, bo internetowe zakupy są ogromnie praktyczne dla klientów, a i dla sprzedawców posiadają pewne zalety. Przede wszystkim nie będzie potrzeby jechania gdzieś dalej i sprawdzania godzin otwarcia, w internetowych sklepach zamówienia składa się praktycznie przez całą dobę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.