Porady i ciekawostki elektroniczne
drukarka

W jaki sposób wybrać drukarkę 3D, aby się na niej za jakiś czas nie zawieść

Dynamicznie rozwijająca się popularność druku w technologii 3D, zachęca producentów urządzeń do druku 3D oraz producentów materiałów do poszerzania swojej oferty. Wzrastająca liczba oferowanych produktów idzie w parze z co raz ich okazalszą dostępnością cenową. Czy dlatego łatwiej jest zdecydować się na model odpowiedni dla swoich potrzeb?
jaki sprzęt wybrać
Bloger: Microsiervos Geek Crew
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Testy i rankingi elektroniki, czyli który tablet kupić, by cieszyć się ekwipunkiem na długi czas?

Planujesz zakup ekwipunku elektronicznego i nie wiesz jaki tablet kupić? Już dziś zapoznaj się z kilkoma prostymi zasadami jakimi trzeba się kierować przy nabyciu sprzętu. W ten sposób kupisz to co dla Ciebie najlepsze. Przy zakupie tabletu warto pamiętać, że tablety mogą mieć różne systemy operacyjne (Android, iOS, Windows), mogą posiadać też rozmaite wielkości ekranu, a także rozmaite bazowe parametry techniczne (takie jak pamięć RAM, pojemność dysku twardego, procesor).
tablet marki samsung
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Jaki tablet lub aparat kupić?

Kiedy zbliża się okres letnich urlopów warto pomyśleć o urządzeniach, jakie mogą okazać się nieodzowne w długiej podróży oraz na samym punkcie docelowym naszej wycieczki, gdy chcemy na zdjęciach uwiecznić cudowne momenty naszego wolnego czasu. Urządzeniami, które koniecznie muszą znaleźć się w naszym niezbędniku są na pewno tablet oraz kompaktowy aparat fotograficzny.
Lecący dron
Zaczerpnięte z: foter.com

Innowacyjne technologie, czyli co współcześnie oferuje nam technika

Współczesny świat zmienia się w ogromnym tempie. To, co obecnie jest dla nas typowe w wykorzystaniu codziennym, jeszcze kilkanaście lat temu w ogóle się nam nie śniło. Obecnie większość z nas chętnie sięga po innowacyjne rozwiązania, jakie często służą jedynie w rozrywce.
dron w powietrzu
Bloger: Diriye Amey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Drony 3DR SOLO mamy szansę zestawić z innymi

Czy chcemy posiadać ujęcia z lotu ptaka?
Obowiązkowo musimy się przyjrzeć temu, jak pięknie prezentują się ujęcia oraz filmy robione z lotu ptaka, a jeżeli samodzielnie chcemy takie przygotować, to powinniśmy się zastanowić, co najlepiej będzie do tego wykorzystać. Czasami samodzielne wejście na dach, lub skorzystanie z platformy koszowej nie zaoferuje takiego efektu jakbyśmy oczekiwali, przez to warto się zastanowić, co odmiennego musimy tutaj wykorzystać.
kamerka go pro
Bloger: Creative Tools
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowości techniczne – czyli jakie urządzenia warto znać?

Wśród ludzi możemy wyróżnić tych, którzy uwielbiają różnego rodzaju gadżety i nowinki techniczne oraz takich, którzy nie mają nawet pojęcia jak obsługuje się nawet najprostszy smartfon, czy aparat fotograficzny. Pierwsi, wciąż czekają na nowe produkty, dzięki którym będą mogli uczestniczyć w ciekawych projektach, rozwijać swoją wyobraźnie i zwiększać kreatywność. Co obecnie cieszy się sporą popularnością w tym zakresie?
dom z ogrodem
Bloger: Elliott Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Bezpieczeństwo we własnym domu – bezcenne

czuć się bezpiecznie we własnym domu. W końcu to miejsce, gdzie możemy odpocząć, zaszywamy się po całym dniu wyczerpującej pracy, krótko mówiąc – nasz azyl. Dlatego też nie kupujemy mieszkania pod wpływem impulsu. Wręcz odwrotnie – starannie wybieramy dzielnicę, okolicę, przyglądamy się naszemu sąsiedztwu. Zastanawiamy się, czy taka okolica będzie odpowiedni, czy będziemy się tu czuli dobrze.
Urządzenie elektroniczne
Bloger: David J
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak działają przekaźniki?

Czasem zastanawiamy się jak coś działa. Najczęściej do takich wywodów inspirują nas dzieci, a dokładniej ich ciekawość świata. Niekiedy wymaga to czerpania ze źródeł i przywoływania dawno informacji zapomnianej.
Laptop
Bloger: chispita_666
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak w zależności od liczby wiosen i płci konkretnego człowieka może wyglądać jego nowoczesny telefon komórkowy lub iPod

Powiedzenie przypomina nam, że co dom to zwyczaj. Idąc dalej tym tropem szybko dochodzimy do stwierdzenia, że co człowiek, to inny telefon. Mając na uwadze asortyment dostępny, zupełnie zgadzamy się z powyższą tezą.

Wzrasta liczba ludzi odwiedzających niejeden sklep detektywistyczny - na ogół wyszukiwane są mini kamery

Sprawa bezpieczeństwa staje się obecnie nader kluczowe i gro ludzi traktuje ją priorytetowo. Coraz więcej ludzi zwraca się do spółek ochroniarskich, ale także sporo z nich indywidualnie chroni siebie i swoje gospodarstwo. Intrygującym zjawiskiem jest natomiast sięganie po kamery szpiegowskie, jakie są artykułem zaciekawienia tak samo osób prywatnych jak i zawodowych firm trudzących się śledztwami.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.